2737
2739
عنوان

معرفی دکتر زنان خوب در مشهد

1591 بازدید | 11 پست
با سلام. شرح حال من طولانی و شاید گریه دار باشد .اینقدر ناامیدم که گفتم شای در این سایت به من کمک کنید. در15 سالگی ازدواج کرده فرزند اول در 18 سالگی دومی در 21 سالگی و سومی در 25سالگی به دنیا آمدند هر سه سزارین . در زایمان آخر لوله هایم را بریدند همیشه در این مدت از سال 83تا اکنون خونریزی شددید و لکه بینی مکرر دارم. سال 90دکتر تشخیص به درآوردن رحم داد البته بعد از کورتاژ اما به د لایل مشکلات خانوادگی انجام نشد. دقیقأ یک ماه پیش با وجو درد فراوان و به هوای مسمومیت به بیمارستان مراجعه کردم که بعد از سونهوگرافی تشخیص حاملگی خارج رحمی دادند و به سرعت عمل شدم. لوله چپ را کاملا برداشتند. تخمدان چپ هم ترکیده بودبرداشتند ود ر روده ها چسبندگی ایجاد شده بودو حدود 2لیتر خون از شکم من خارج کردند عمل4ساعت طول کشید اما چون دکتر خودم مشهد نبود دکتر متفرقه آمد.الان بعد از یک ماه بخیه هام از دوجا باز شده و خونریزی دارد دکترم می گوید روزی دوبار با آب و صابون بشور بیمارستان پانسمان می کند و میگوید اصلأ آب نخورد . از روز شنبه هر روز به بیمارستانی که عمل کردم (سینا) مراجعه میکنم و هر کس چیزی می گوید از سوزش و درد و خونریزی خسته شده ام تازه دکتر به حرف نکرد رحم را بردارد گفت من فقط عمل اورژانسی را انجام میدهم اون بعدا. حالا میخوام بدونم برای بخیه هام چکارکنم اگر در مشهد دکتری که واقعأمتعهد باشد میشناسید معرفی کنید والا حاضرم تهران بیایم .روزی 4عددمترونیدازول 4عدد سفالکسین .فلوکستین.دایجستیو جم فیبروزیل. کلیدینیوم سی. رانیتیدن ویتامین ث و ال دی که جمع24قرص میشود مصرف میکنم .نزدیکی نداشته ام. سنگینی اصلا بلند نکرده ام .حالا میخوام بدونم آیا بخیه هام باکوم کار خوب میشه یا حتمأ دوباره باید بخیه بزنن و دوم اینکه ممکن است باوجود یک تخمدان و لوله راست که باز برای دومین بار باز شد و بریده شد من حامله شوم و آیا ممکن است خونریزیهایم کم شودو دیگر نیازی به درآوردن رحم نباشد و الا چند وقت یگه اقدام به در آوردن رحم کنم سایز رحم85 است. سپاسگزارم ۱۳۹۳ جمعه ۲۰ تیر ساعت 12:04 صبح پاسخ کاربر: فراموش کردم بگم من الان 33 سال سن دارم.و در گذشته 6آمپول دیفرلین هم زدم که در مدت مصرف اصلأ پاک نشدم فلوکستین را به تجویز دکتر اعصاب می خورم چون کم خونی دارم و اعصابم خیلی ناراحت سپاسگذارم ۱۳۹۳
دکتر پروین تکلو دکتر ترک زاده
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
وای چقدر اذیت شدی.ایشالا که زود خوب بشی.دکتر خاصی رو نمی تونم معرفی کنم ولی فکر کنم ترک زاده خوب باشه کلا دکترای مرد کارشون خوبتره
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.