2733
2739
عنوان

خیس شدن لباس زیر در هفته ?? بارداری

51535 بازدید | 13 پست
من هفته ?? بارداری هستم. همراه با ترشحاتی که دارم لباس زیرم هم کمی خیس میشه . مقدارش خیلی کمه در حد همون ترشحاته و مثل آب میمونه. رفتم دکتر و سونو کرد و گفت که همه چی سالمه. کسی تا حالا این مورد رو داشته؟ ممکنه کیسه آب بجای اینکه یک مرتبه پاره شه، کم کم نشت کنه؟
سلام سیما جون منم تو ماه 7 این اتفاق برای افتاد
کیسه ابم سوراخ شده بود و گاهی ازش اب خارج میشد مخصوصا وقتی از پله بالا و پایین میرفتم 2 ماه اخر استراحت مطلق بودم و مایعات زیاد مصرف میکردم تا الحمدالله زایمان کردم
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
لباس زیرت را زود زود عوض کن چون معمولا بخاطر عفونت این موضوع پیش میاد گلم
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مامان ریحانه جون میشه بپرسم هردفعه چقدر آب خارج میشد و آیا این سوراخ شدگی توی سونو دیده میشد یا آزمایش خاصی دادی؟ من الان هفته دوازدهم هستم و دکتر از روی سونو بهم گفت که کیسه آب مشکلی نداره. من خیلی به حرفش نمیتونم اعتماد کنم. چون مثل اینکه یک تست کیسه آب وجود داره که من نمی دونم چطوریه و توی اتاق زایمان انجام میشه!
و مامان پرهام جون شما هم در ماه ۴ فقط از روی سونو دکتر گفت که چیزی نیست؟
ممنون میشم اگر جوابم رو بدین
وا؟؟؟؟تا ماه 4و 5 که طبیعیه یه سری ترشحات ابکی....دکتر ترانه مغازه ای که میگه جای خوشحالی داره چون رحم داره شستشو میشه واز عفونت جلوگیری میشه اینطوری....فقط تند تند لباس زیرتو عوض کن وحتما هم با دستمال خودتو خشک کن....
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
2738

سلام خانم ها توروخدا سوال من رو جواب بدید من بعد از ۶ سال برای بار دوم که حامله شدم و تو هفته اول بارداری هستم بی بی چک زدم مثبت شد و آزمایش دادم دکتر گفت مثبت ضعیف ۴۷.۸۰ بود باید مجدد آزمایش بدی واینکه شاید بچه سقط شده باشه که انقد بتا پایینه امشبم یه ذره شرتم خیس شد ازم آب اومد

ایا من حامله ام یا نه ؟

سلام خانم ها توروخدا سوال من رو جواب بدید من بعد از ۶ سال برای بار دوم که حامله شدم و تو هفته اول با ...

عزیزم هستی؟؟؟من مورد مشابه شمارو دارم منتها بتا۲۰۰بود

اگه هستی راهنماییم کن

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰