2737
2734

۳ ساعته بیدارم همینطور دراز کشیدم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من صبح خیلی زود بیدار شدم امروز قبل از ساعت پنج بود دیشب آرامبخش خوردم خوابیدم حتی صدای اذان رو هم نشنیدم بعد یه گنجشک بیدارم کردم پا شدم نمازم رو خوندم یکم فیلم دیدم بعدم تو سایت بعدم یکم کتاب خوندم بعدم نهار درست کردم الانم سایت 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

۸:۴۵ بیدار شدم.

[خانم معلم]تا شقایق هست، زندگی باید کرد🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃هر گلی در زمان خودش شکوفامیشه، صبر داشته باش🧚‍♀️💚 به امید روز‌های بهتر، برای رسیدن به خواسته‌م تلاش میکنم.  Rm من قطعا موفق میشم. و معلّم میشم. 
من صبح خیلی زود بیدار شدم امروز قبل از ساعت پنج بود دیشب آرامبخش خوردم خوابیدم حتی صدای اذان رو هم ن ...

خوشبحالت 

من اصلا نمیتونم نماز صبحمو پاشم     

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
2706