2733
2734
سلام مامانها....کسی تجربه ای داره؟؟بچه ها که بزرگ وسنگین میشن این پوشک های عادی مثل مولفیکس و..تنگ هستن پوشک راحت وگشاد خارجی چی خوبه؟/بچه ام 2 ساله است وتپلی هست همه پوشک ها برش تنگن پزیما پمپزز می خرم ولی به جز اون چی
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون ...این پوشک های ایرانی حتی آخرین سایزش بچه توپولی را به شدت اذیت می کنه چون ران هاش تنگه وعرض پوشک ها کمه ..هاگیز چی؟؟
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
2731
شاینا خانوم...من خیلی به تغدیه کامل بچه اهمیت میدم اصلا هم به این حرف معروف که به بچه غذای سفره را بده هرچی خورد کافییشه اعتقادندارم (لااقل تا 4سالگی)چون هیج بچه ای توان بیشتر از 4-5قاشق خوردن رانداره..(ونتیجه رو آوردن بچه به هله هوله است ونرسیدن ویتامین مغذی واحتمالا لاغری) من آش کامل از گوشت وحبوبات وکدو وهویج وکرفس.و..می پزم میکس می کنم که خوردنش سزیع وراخت بشه وسربچه را گرم می کنم می دم یک کاسه بخوره
2738
2706