2737
2734
عنوان

پوشک برای بچه های سنگین وزن؟؟؟؟؟؟؟؟؟(که تنگ نباشه)

| مشاهده متن کامل بحث + 2324 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون مامانهای مهربون پس جان بب؟؟ را تایید می کنید راستی بچه من دختره فرقی نداره؟؟ درموردغذا 2-3وعده غذا میدم+شیرخشک حدود500سی سی درروز اگه خواستید غذاشو که چیه بعدا بیام بنویسم فعلا دارم میرم...
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
2740
مینی نوش جان ببخشید خیلی دیرشد حدود 600 سی سی شیرخشک آپتامیل یا ببلاک در 3-4 وعده غذا 2 وعده 1وعده صبحانه(البته حوالی ظهر میدم) موز خرما مغز کنجد بادوم (آسیاب شده)سیب شیر تخم مرغ کامل همه اینها را تو دستگاه میکس می کنم .کاملا خمیر میشه به شکل معجون میدم (البته دادنش خیلی سخته وبچه معمولا اوائل مفاومت شدید داره ولی باید سرش را گرم کار مورد علاقش بکنی ودر اون حین بهش بدی 2 ناهار وشام سوپ میکس شده گوشت پیاز بامیه هویج عصاره قلم لوبیا سبز کرفس سویا حبوبات برنج عدس گندم قارچ لازم نیست همه اینها هم توش باشه ولی اگثرش هست ایو هم میگس کامل می کنم وبا آب لیمو تازه بهش می دم بازم درحین سرگرمی وموقع گرسنگی اش به نظرم غذای معمولی وغیر میکس خوردنش واسه بچه ها بسیار سخته وجویدنشون روند خوردن را طولانی وخستشون می کنه ونهایتا ول می کنن وهله هوله جای غذا می خورن متاسفانه الان هم دکترها هی می گن غذای عادی سفره بدید تا عادت کنه ولی این کار بی فایده است واکثر بچه ها حوصله وتوان جویدن غذاهای ما راندارن وبعد 2-4لقمه ول می کن وبه زور هم نمیشه بهشون داد (برعکس غذای میکس)وبچه خودش را با بستنی وشکلات وپفک وچیزهای بی ارزش سیر می کنه ونهایتا قوای بدنش کم میشه
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
غذایی که من بهش میدم چون قوی وسنگینه همون 2 وعده بسه