2737
2739

چرا بامادرشوهرت زندگی میکنی ازدواج دومت باشه یکم جدی باش توروشون وایسا بگو خونه جدامیخام

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا قبول کردی بری با مادرشوهر زندگی کنی

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2731
خخخخ🤣🤣🤣🤣🤣از فکرای شیطونی  دیگع بخدا خیلی بدجنسی🤣🤣🤣🤣😁😁😁

خخخخخخ

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 
2738
واقعا نمیدونم چطور رفتارکنم دگ کم اوردم شوهرمم باهام خیلی سرده اصن هرچی اونا بگه ب حرف اونا گوش میده ...

با احتران دارم میگم نمیخوام ناراحت بشی. از شوهری که کارش چوپانی هست و شب تا صبح تویه کوهه بعد میاد شیر میدوشه توقع رفتار احساسی در حد فیلم ترکی داری؟

با احتران دارم میگم نمیخوام ناراحت بشی. از شوهری که کارش چوپانی هست و شب تا صبح تویه کوهه بعد میاد ش ...

عزیزم حداقل می‌تونه بره پیش زنش بخوابه که مگه چوپون حیوونه که هیچی رو نفهمه 

وقتی رفت تو اون یه اتاق تو اَم بچه رو میخوابوندی میرفتی پیش همسرت  بهش میگفتی خیلی دلم برات تنگ شده بعد از ۱۵ روز اومدی بعد رفتی اتاق دیگه البته با حالت عشق و با خنده و چاشنی بوس و غیره    اصلا از مادرش بد نگو پیش همسرت   فقط خودت اینقدر به همسرت نزدیک شو که نتونه بدون تو بخوابه  

2706