2733
2734
عزیزم فکر کنم از قبلش باید میزدی منم موستلا خریدم اما دیدم شکمم ترک نداره نزدم، تا هفته پیش که دیگه مطمئن بودم ترک نمیخوره اما ترک خورد یه دفعه چند تا کوچولو، الان دارم کرممو میزنم اما فکر نمیکنم اون ترکها خوب بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید از ماههای پایین شروع کنی. منم موستلا زدم. خدارو شکر اصلا ترک ندارم. بعضی ها با روغن زیتون چرب میکنن. ولی دکترم گفت اصلا هیچ ربطی نداره. این ترک ها یه خورده ارثی ویک خورده هم به فیزیکتون ربط داره. من شکمم کوچیک بود.سفت هم بود.
2728
2738
من فقط روغن زیتون زدم اصلا ترک نخورد ولی اولا باید از اول می زدی و بعد هم همون طور که مریم جون گفتند به فیزیک بدنم هم مربوطه
هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
سلام من از دکترم پرسیدم گفت این کرم ها فقط از ترک های بعدی جلوگیری میکنه ولی خوب نمیکنه! شکم منم خیلی ترک افتاده تازه 1 هفته ست که هیدرودرم استفاده میکنم. مامانم میگه بعد زایمان که شکم جمع میشه دیگه بیشتر ترک ها معلوم نمیشه!!!
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
2706