2737
2739

من وپسرخالم امروز کنکور داشتیم

پسرخالم خیلی میخوند و روزی شاید 14 ساعت و رتبه برتر قلمچی بود 

پسرخالم و من باهم برگشتیم خونه

خیلی ناراحت بود گفت که سخت بود فکر کنم باید پشت بمونم 

شوهر خالم دعواش کرد ..

و پسرخالم گفت به تو ربطی نداره من تلاشمو کردم 

باباش پا شد با کمبربند زدش و ما جلوشو گرفتیم 

همش میگفت من خرج ات کردم و..

حالا پدر من از من پرسید گفت چطور دادی گفتم بد دادم

گفت که خودم طراح بودم خواستم سخت بگیرم نتونی بنویسی  

واقعا برای شوهرخالم متاسفم

برای شما پیش اومده؟

در حال رفتن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر خالت اگر روزی ب فکر خودکشی افتاد یا افسرده شد ب شدت حق داره

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731

چقد بد😑😂بابای من ک از اول گفت آزاد برو کنکور افسردت میکنه🗿

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2740

ن والا من بابام اینجوری نبود و نیست

تازه یادمه  زمستونا ک سرد بود و بارون بود دلم میخاست نرم مدرسه بابام وقتی بیدارم میکرد میگفتم میخام بخوابم میگف باشه برقارو خاموش میکرد دوباره میخوابیدیم🥹😂

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸

واقعا در مغز بعضی پدر مادرا رو باز کردن توش گ‌وه ریختن

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2706