2737
2734
عنوان

دکتر بهم گفت آزمایش ایدز بده🥺😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 69 پست
رفته تو دست اون، چرا شما بری آزمایش بدی؟ این دکتر اینقدر سواد نداره، بلافاصله مشخص نمیشه

😂😂😂اگه این داشته باشه خب به اونم منتقل میشه شما سواد نداری ولی اعتماد به سقف خوبی داری

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
داشت برا من میزد رفت تو دست خودش.خاک تو سزم ک گفتم چشم و نگفتم مگه شما ایدز داری

نه اگر برای تو میزد بعد رفت تو دستش پس بخاطر خودش گفته ینی گفته شاید تو ایدز داری که این سوزن به پوستت خورده رفته تو دستم من بیمار نشم... نکه خودش داشته باشه

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دوباره برو پیشش یا زنگ بزن بگو مگه شما ایدز داری؟ بگو اگر داشته باشی و ب من منتقل کرده باشی ازت ش ...

دوست عزیز چیزی که توی بدن ایشون بوده رفته توی دست دکتر 

الان دکتر باید مشکوک باشه نه ایشون😂

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
داشت برا من میزد رفت تو دست خودش.خاک تو سزم ک گفتم چشم و نگفتم مگه شما ایدز داری

ترسیده تو ایدز داشته باشی و بهش منتقل کنی روال همینه

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2731
سوزنی ک رفته تو دست اون بعد براتو بوتاکس زد؟؟؟   فک کنم باید ناشتا باشی ولی بعد از ۶ ماه ...

خیر عزیز. اول بوتاکس ایشون رو زده بعد سوزن داخل دست دکتر رفته به این حالت می گیم needle stick 

پروتکل علمی که پزشک برای اطمینان خودش از اینکه بیمار یه موقع آلوده نباشه و به دکتر انتقال بده اینه که از بیمار تست ایدز می گیرن

سوزنی ک رفته تو دست اون بعد براتو بوتاکس زد؟؟؟   فک کنم باید ناشتا باشی ولی بعد از ۶ ماه ...

نه داشته برا اسی بوتاکس میزده بعد رفته تو دست دکتر منطورش اینه برو تست بده اگر ایدز داری که دکتر بفهمه. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2740
دوست عزیز چیزی که توی بدن ایشون بوده رفته توی دست دکتر  الان دکتر باید مشکوک باشه نه ایشون😂

یعنی فقط کامنتا😂😂😂

احساس می‌کنم مدرسه نرفتن...

منم همین طور

احساس می‌کنم مدرسه نرفتن...

پافشاریشون بر اطلاعات غلط عجیب تره

کارم گیرشه خو 😂

خب عزیزم الان شما هم باید بترسین اگه خود دکتر ایدز داشته باشه چی ؟ بگو دکتر جان من بیشتر ازشما ترس به جونم افتاده چون شغل شما جوریه که بیشتر در معرض خون و سوزن و افراد مختلف هستین لازمه سما هم آزمایش بدین تا خیالم راحت بشه

2706