2733
2739
عنوان

مسخره کردن بعضی اسم ها توی مدرسه، دوستا و آشناها!

| مشاهده متن کامل بحث + 187310 بازدید | 218 پست
صبیحا جان هم قبول داره که این از فرهنگ غلطه ولی فک کنم منظورش اینه که بچه ها با روحیه حساسشون ممکنه خیلی سخت تو سنین پایین با این مشکل کنار بیان پس ما سعی کنیم اسمایی که خیلی شنیدیم که مسخره شدن رو روشون نذاریم درسته دوستم؟
خوب بود این مردم دانه هاى دلشان پیدا بود ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من با هر دو طرف قضیه موافقم دختر همسایه، می دونی عزیزم هرموقع حرف از فرهنگ غلط میشه مربوط به بقیه است، لطفا کسی ناراحت نشه از این حرف! قصد توهین ندارم...
دختر همسایه بحث اسمهایی که می دونیم مسخره میشن جداست. مثلا درمورد کوثر آیا کسی به این موضوع توجه کرده بود ؟
این موضوع یه بحث جدیه که نمیشه راحت در موردش اظهار نظر صد در صد انجام داد... مثلا حتی اگر ما اسمی رو در جمع خونواده مخفف صدا می زنیم و صاحب اسم هم خوشش میاد ، داریم ذهن خودمون، اطرافیان و کودکانمون رو به مخفف کردن عادت می دهیم ناخودآگاه ....

2738
فقط یک نکته که مطمئنم اینه که قدیم تر ها این مشکل کمتر بود چون از هر اسمی تعداد زیادی بود که اگه دست انداخته می شد صاحب اسم احساس سرخوردگی و یا احساس نامطلوب و تنها بودن نسبت به اسمش نداشت ...
ولی به نظرم اگه تو جمع فامیل اسمی از روی محبت مخفف صدا زده میشه میتونیم به بچه توضیح بدیم که درست نیست ازین طریق بخوایم به کسی ضربه بزنیم. البته فک میکنم بچه ها متوجه لحن با محبت و با تمسخر میشن
خوب بود این مردم دانه هاى دلشان پیدا بود ...
2706