2737
2739
عنوان

میخوام انگشتمو قطع کنم😭

265 بازدید | 14 پست

دیروز پشه نیش زد

امروز بیدار شدم انگشتم شده دو براااابر

تکون نمیخوره

انگشترم دارم تو این دستم داره فشاااار میاره😭

نمیدونم چیکارش کنم کمتر شه بشه انگشتره کمتر فشار بیاره😭😭😭

چشم چپمم نمیتونم باز کنم

همشششش تقصیر کنکوره تو حوزه اینجوری شدم😭😭

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگشتر رو بابد دربیاری حتما 

ممکنه خونرسانی انگشتت رو دچار مشکل کنه . 

برو اورژانس یا اگه آتش نشانی  نزدیکتون هست برو برات در میارن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
2728
انگشتر رو بابد دربیاری حتما  ممکنه خونرسانی انگشتت رو دچار مشکل کنه .  برو اورژانس یا اگ ...

در نمیاد اصلا تکون نمیخوره😭

خب دربیارن انگشترو میشکنن درش میارن نمیخوام اینجوری شه😔

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
در نمیاد اصلا تکون نمیخوره😭 خب دربیارن انگشترو میشکنن درش میارن نمیخوام اینجوری شه😔

پس برو اورژانس اونجا شاید کمکی بشه 

ولی حتما برو خطرناکه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
در نمیاد اصلا تکون نمیخوره😭 خب دربیارن انگشترو میشکنن درش میارن نمیخوام اینجوری شه😔

لعنتی یعنی راضی انگشتت و قطع‌ کنی که انگشتر و نشکنن و سالم در بیاد؟😐😐

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
لعنتی یعنی راضی انگشتت و قطع‌ کنی که انگشتر و نشکنن و سالم در بیاد؟😐😐

نه قطع که نمیکنم فشار اومد یه چی گفتم 🚶🏻‍♀️

ولی نمیخوام انگشترم اسیب ببینه شده عضوی از بدنم چندساااله دستمه😔

2740
نه قطع که نمیکنم فشار اومد یه چی گفتم 🚶🏻‍♀️ ولی نمیخوام انگشترم اسیب ببینه شده عضوی از بدنم چندسا ...

قربونت سلامتیت مهمتره زودتر برو اورژانس ببین چیکار میکنند، انگشتر فدای سرت میری یکی شبیه همین و میخری 

قربونت سلامتیت مهمتره زودتر برو اورژانس ببین چیکار میکنند، انگشتر فدای سرت میری یکی شبیه همین و میخر ...

اره😔😔

ای خدا غصه نخور قشنگم 🥺🥹 امیدوارم انگشتت و چشمت زود خوب بشه  حالا کنکور و خوب دادی؟

متشکر🥺

نه😑 میانگین درصدام میشه یازده.. 

از یه طرفم ممکنه پاسخنامم تصحیح نشه..

معاونمون هم هرر ساعت یه پیام راجع به کنکور و سوالاش میفرسته😑

سوالای فرهنگیان همه میگن واااای چقد اسون بود

سوالاش همه هوش بود

حتما من خنگم که سوالای هوش رو نتونستم حل کنم دیگه🤷‍♀️

البته من فرهنگیان نمیخواستم

تیرم ثبت نام کردم🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

ولی همه میگن نههه چون اردیبهش اسون بوده پس تیر سخته💔

متشکر🥺 نه😑 میانگین درصدام میشه یازده..  از یه طرفم ممکنه پاسخنامم تصحیح نشه.. معاونمون هم ...

فدای سرت مهم اینه که تلاش خودت و کردی انشاالله تیر نتیجه ی دلخواهت و میگیری عزیزم 🥰🌷

فدای سرت مهم اینه که تلاش خودت و کردی انشاالله تیر نتیجه ی دلخواهت و میگیری عزیزم 🥰🌷

متشکررررر🥺🤍

2706