2733
2734
عزیزم این رنگ شکلاتی متوسط که عکسشو گذاشتی دکلره میخواد ؟
نیما یوشیج در جشن 1 سالگی پسرش نوشت : پسرم ... یک بهار ، یک تابستان ، یک پاییز و یک زمستان را دیدی ... از این پس ، همه چیز جهان تکراری ست جز ... مهربانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرمنده سوالام زیاد شد . اگه بشورم رنگش عوض میشه ؟
نیما یوشیج در جشن 1 سالگی پسرش نوشت : پسرم ... یک بهار ، یک تابستان ، یک پاییز و یک زمستان را دیدی ... از این پس ، همه چیز جهان تکراری ست جز ... مهربانی
2731
نه ناراحت نشدم . آخه میدونی من تو اداره هستم . هم ارباب رجوع میاد هم نت هی میپره . چون وقت آنچنانی ندارم که بخوام مفصل بخونم . همینکه ج میدی ممنون
2738
میدونم سرت شلوغه اما 3 سوال دیگه دارم

1. نگفتی رنگش چه رنگی میشه؟ من واریاسیون سبز و m7 زدم خیلی خوش رنگ بود این تقریبا توچه تن رنگیه؟

2. شامپو چه قد قاطیش کنم؟

3. اینم شامپو کنم زود میره؟

عجله ندارم هروقت شد ج بده اما به همشون ج بده لدفن تشکر
چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
maryam جان
رنگ خاصی نمیشه فقط رنگهای بد موهات رو بهتر میکنه . اگه به جای فقط واریاسیون ، روشنترین رنگ دودی رو هم با همون واریاسیونها بهش بزنی اونوقت دودی موهات بیشتر میشه که قشنگتره . شامپو به اندازه یک قاشق غذاخوری . عزیزم رنگساژ با شستن خیلی زود میره . چون واریاسیون مثل رنگ موندگاری نداره . بهتره روشنترین رنگ دودی رو هم بگیری و کمی قاطی ترکیباتی که گفتم بکنی . دوام رنگت بیشتر میشه .
2706