2733
2739
ناجی جونم مرسی که منو به کلوپ دعوت کردی،،، راستی سردی رو رحمم حس میکنم اصا کل شکمم همیشه نمیشه هرزگاهیی
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
سلام ناجی جان ممنون از راهنمایی هات خدا بهت یه نی نی سالم وصالح بده من شوهرم خیار سبز و ماست اینجور چیزا بخوره دل درد میشه و یکبار تو ازمون مزاج شناسی تو اینترنت امتحان کرد گفت مزاجش گرم وخشک هست فکر کنم گرمه و بعد از عمل بیضه هاکاملا فاصله گرفته و اینبار پیش متخصص مجرای اداری رفتیم و گفت مشکلی نداره و از نظر یک طرفه یا دو طرفه اقام اطلاعی نداشت و گفت فکر کنم یک طرفه هست اخه اون عمل تو نافی انجام داد که تو مجردیش بود و چندین سال پیش دکتر گفت یک دستگاهی که از طریق ناف این عمل را انجام داد که گران شد که من اطلاع دقیق ندارم کاش بیشتر توضیح بدی چیه یک طرفه یا دو طرفه در ضمن ناجی جان من رفتم پیش دکتر گفت عفونت قارچی داره چی خوبه بخورم اگر اطلاعی دارید منم مزاجم گرم وسرد هست واگه کسی تنبلی تخمدان داشته باشه ممکنه تو سنوگرافی معلوم نشه اخه من دکتر رفتم گفت فعاله بعد متفورمین داده التماس دعا
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من لگن درد یک طرفه سمت چپ دارم که چندماهی میشه هرزگاهی درد میکنه و بیشتر طول میکشه حتی سه چار روز و میزنه به پام. آیاربطی به چسبندگیه لوله یا رحم داره؟؟؟
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
ممنونم ناجی عزیز من از رحمت خدا ناامید نشدم فقط تازهگی ها حس میکنم نباید به زور چیزی رو از خدا خواست نمیدونم چرا اینجوری فکر میکنم ماه رمضون از خدا خواستم اگه صلاحم هست بهم بچه بده اگه نیست فکرش رو از سرم بیرون بندازه الانم دیگه حس میکنم خیلی برام مهم نیس ولی خوب آقایی اصرار داره دوباره بریم دنبال درمان و منم نمیدونم چی کار کنم و کجا برم برا درمان با توجه به اینکه هر دومون مشکل داریم
خدایا: آن ده که آن به
2731
ناجی جون به نظرت یه مدت فقط درمان گیاهی کنم بهتر نیست؟ به نظرت قظره ویتاگنوس ویا قرص اگنوگل خودم استفاده کنم ضرری نداره باتوجه به این که من pco هستم شما اطلاعاتی دارید؟
خدایا: آن ده که آن به
خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا شکرت من تنها امیدم به توست
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
2738
سلام ناجی جان من شوهرم میگه فقط طرف راست بیضه ام ورم کرده بود که عمل فتق انجام دادم نمیدونم یک طزفه یا دو طرفه در ضمن شوهرم از زمانی که قرص ها را مصرف میکنه سوزش معده هم داره بدجور البته ناذاحتی معده هم داره ممنون
2706