2733
2734
سلام خانوما
من هفته 5 بارداریم
کمرم خیلی درد می کنه
سینه هام یه سایز بزرگ شده و درد می کنه
زیر دلمم انگار می خواد پری بیاد می شه
خدایا شکرت برای دختر نازم(ثنا)
الحمدالله رب العالمین

CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.من تا الان که هفته 28 هستم،دقیقا همون تاریخی که باید پری بشم درد دارم،و دکی هم گفته طبیعیه.
سه ماهه اول زود زووود گرسنم میشد.در حدی که 3نصفه شب بیدار میشدم و غذا برا خودم میپختم
خواب رفتگیه پاها و دستها که تا الان باهام هستریالو بهتره مصرف چای و مواد کافئین دارو کم کنی.
مواظب اضافه وزن بارداری هم باش
من به تو نیاز دارم یا تو به من؟؟؟!!!
سلام
من تازه عضو شدم والان توی هفته 6 هستم البته دکترم دو هفته دیگه بهم وقت داده
خیلی می ترسم
دیشب با آقای همسر پروژه بودیم که دو قطره خون دیدم
امروز هم کمردرد دارم و کمی هم زیر دلم تیر میکشه
خیلی میترسم
ممکنه برای نینیم مشکلی پیش بیاد
کسی تجربه مشابه داشته
نگرا ن کارهایی که در گذشته اشتباه انجام دادی نباش ...تمام شد رفت .... نگران کارهایی باش که باید انجام دهی
2731
سلام
پگهای جادویی بادی کارترز مناسب سیسمونی...یه پگ با قیمت مناسب برمیداری همه سایزی توش هست..
فعلا مخصوص پسرا..فردادخترونه هم میذارم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=462138&PageNumbe=1
میلم بلوک شده..لطفا ایمیل ندید..
سلام خانومای گل..خیلی نظراتتون همیشه کمک کننده بوده به خاطر همین عضو شدم که بیشتر با هم آشنا بشیم البته من باردار نبودم ولی حس میکنم الان باردارم بی بی چک دو بار گرفتم مثبت بود ولی فعلا منتظر جواب آزمایشم...یه هفتست که شکمم نفخ کرده شدیییید.مثل توپ شده یه روزم گلاب به روتون اسهال داشتم اشتهام کم شده یهو گشنم میشه دو دقیقه بعد سیر میشم میخوام ببینم این علایم طبیعی میترسم سرطان تخمدان گرفته باشم دور از جون همه.لطفا یکی بگه چیه این علایم؟!!!
سلام بچه ها.من 26 تیر باید پری میشدم که نشد3روز بعدتست گذاشتم که منفی شد.دیروز یعنی 8 روز بعدپری دوباره امتحان کردم یه خط که شاید توهم یاخطای دید باشه با زور میشه دید.از دیروز تاحالا تو فکرم .یعنی من باردارم.آخه هیچ علامتی ندارم وماه گذشته فقط روز 11پریودنزدیکی داشتیم.روز 15 پریود سونو واژینال انجام دادم برا تخمکگذاری.دکتر با زور وکلی گشتن یه فولیکول 13 میلی دید وگفت به درد نمیخوره.ممکنه من با نزدیکی روز11 باردار شده باشم وسونو اشتباه بوده باشه.امروز یه کم تو سینه هام سوز میاد وتموم میشه.در ضمن پریودای من گاهی وقتا28روزه ولی بیشتر 30 تا32 روزه هست.همیشه قبل پریود چند روز قبلش سینه درد داشتم ولک بینی وترشح.ولی الان هیچ کدام رو ندارم.تو رو خدا بگین چه کنم.فکر کنم باردار نیستم
سلام بچه ها.من 26 تیر باید پری میشدم که نشد3روز بعدتست گذاشتم که منفی شد.دیروز یعنی 8 روز بعدپری دوباره امتحان کردم یه خط که شاید توهم یاخطای دید باشه با زور میشه دید.از دیروز تاحالا تو فکرم .یعنی من باردارم.آخه هیچ علامتی ندارم وماه گذشته فقط روز 11پریودنزدیکی داشتیم.روز 15 پریود سونو واژینال انجام دادم برا تخمکگذاری.دکتر با زور وکلی گشتن یه فولیکول 13 میلی دید وگفت به درد نمیخوره.ممکنه من با نزدیکی روز11 باردار شده باشم وسونو اشتباه بوده باشه.امروز یه کم تو سینه هام سوز میاد وتموم میشه.در ضمن پریودای من گاهی وقتا28روزه ولی بیشتر 30 تا32 روزه هست.همیشه قبل پریود چند روز قبلش سینه درد داشتم ولک بینی وترشح.ولی الان هیچ کدام رو ندارم.تو رو خدا بگین چه کنم.فکر کنم باردار نیستم
2738
سلام دوستان من این ماه امپول زدم .همیشه دوره های 35 روزه داشتم .الان روز 29 پری هست اما چند روزه دلدرد پری دارم .سمت چپ زیر دلم درد میکنه وبه بو خیلی حساس شدم و حق میزنم البته قبلا هم به بو حساسم .میترسم از بی بی استفاده کنم منفی باشه برام دعا کنید مامان شم .هرچی خدا بخواد برا همتون دعا میکنم
من همش سردم می شد تو این گرمای تابستون یه شب زیر پتو می لرزیدم البته هنوز نمی دونستم حامله ام زیر دلم الان درد می کنه وبعضی وقتها غش میره مثل حالت پری البته من یه مقدار کمی خونریزی هم داشتم که رفتم دکتر شیاف پروژسترون داد گفت ده روز دیگه بیا ببینم بچه رشد داشته یا نه آخرین باری که رفتم قلبش می زد الان بیشتر استراحت می کنم سر بچه اولم به بو خیلی حساس بودم این دفعه نه حالت تهوع هم ندارم فقط بعضی وقتها یه مقدار معدم اذیت می کنه این هم بگم که افسردگی دارم از اول حاملگیم برای همتون حاملگی وزایمان موفقی آرزو می کنم
من خیلی خیلی درد پری داشتم روز 27 پری بی بی گذاشتم یه خط کمرنگ افتاد فرداش گذاشتم خط پررنگ تر شد

فردا هم میرم از بدم امروز روز پری که فقط ترشح سفید رنگ دارم

شکمم حسابی نفخ داره و بزرگ شده خدارو شکر هنوز تهوع سراغم نیومده سر پسرم از هفته 6یا 7 بود که شروع شد

خدا کنه سر این یکی نداشته باشم
خدایا خودت گفتتتتی در زمان سختی فراوان بگو: یا رؤف و یا رحیم

سلام بچه ها من علایم پری رو دارم اما نمی شم کمر دردم خیلی زیاده زیر دلمم تیر میکشه به نظرتون حامله شدم ؟ یک هفته کافیه واسه مشخص شدن حاملگی ؟
مادرم پاییز شد، تا مرا بهاری کند، خدایا، حال و هوای هیچ خانه ای را زمستانی نکن…
سلام بچه ها من علایم پری رو دارم اما نمی شم کمر دردم خیلی زیاده زیر دلمم تیر میکشه به نظرتون حامله شدم ؟ یک هفته کافیه واسه مشخص شدن حاملگی ؟
مادرم پاییز شد، تا مرا بهاری کند، خدایا، حال و هوای هیچ خانه ای را زمستانی نکن…
سلام به مامانای گل
منم الان هفته ی 6 هستم البته سونو میگه 7 هفتمه
1 هفتس شدیدا دل درد دارم شب تا صبح خواب ندارم هرچی میخوام بخورم با هزار تا بسم الاه که نکنه حالم بد بشه
دل درد شدید همراه با ویار و حالت تهوع خواب و خوراک زیاد
خواهر شوهر من بهم گفته وقتی دلت درد بگیره یعنی بچت دختره به نظر شما درسته یا نه ؟
2706