2733
2739
عنوان

آبروم رفت جلو پسره

149 بازدید | 12 پست

جلوی دوست بابام کلی ضایع شدم امشب (هم همسایمونه هم دوست قدیمی بابام)

اومدم از لابی ساختمونمون وارد شدم من اصلا ندیدم اون نشسته رو مبل 

داشتم بدو بدو میکردم مثل اسکلا

بهم برگشت گفت بدو بدو نکن 

با پوز خند گفت

اصلا دلم میخواد بمیرم

مجردم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالشه 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2742

اتفاق خاصی نیفتاده. الکی استرس داری 

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

چه پر روئه 

فقط کافیه یکی بهم این حرفارو بزنه دهنش سرویس خواهم کرد

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

تو هم میگفتی

چی چی حرفه تو میزنی کجا بدو بدو کردم (با لحن فهمیه)😂

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2740
32

عزیزم اون اصلا الان به تو فکرم نمیکنه خودت اذیت نکن با این فکرا ادمیزاد ربات نیست ک خشک باشه خب اون لحظه صلاح دونستی بدو بدو کنی 

تو هم میگفتی  چی چی حرفه تو میزنی کجا بدو بدو کردم (با لحن فهمیه)😂

آخه من اصلا با این خیلی سر سنگینم 

حتی به زور بهش سلام میدم 

اصلا اینو گفت من هنگ کردم 

فقط گفتم سلام

اومدم خونه تند تند