2737
2739
عنوان

مادرشوهر و خواهر شوهرم خرابن

| مشاهده متن کامل بحث + 9834 بازدید | 172 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه اخه فاصله بگیرم.شوهرم میره.تلافی میکنه.همین امروز نرفتم خونشون گفتم نمیام.یه روز سگی داشتیم.وا ...

خانواده ات چی میگن 

اگه شوهرت میدونه که نباید پاشو تو اون خونه بذاره اون خونه نجس و مالشون حرام حتی نباید غذا خورد چون پولشون از راه حرامه

2728

با چشم خودت دیدی؟ داری تهمت میزنیا. حتما مگه باید صیغه بشن تا بتونن برن مسافرت؟ 

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
خانواده ات چی میگن  اگه شوهرت میدونه که نباید پاشو تو اون خونه بذاره اون خونه نجس و مالشون حرا ...

خانوادم میگن یا زندگی کن و ندید بگیر بذار هر غلطی خواستن بکنن یا جدا شو.همین

اون اوایل اینجور بود که همه چیشو دختره میگفت مفتی بوده.یا دوستاش بودن که انجام دادن.مثلا میومد خونه ...

بی فرهنگ‌زالو ماساژ جیه . خب حتما درمانگر طب سنتیه دیگه عرضشو داری تو هم برو 

2738
با چشم خودت دیدی؟ داری تهمت میزنیا. حتما مگه باید صیغه بشن تا بتونن برن مسافرت؟ 

چرا یواشکی میرن؟مادر شوهرم تازه رانندگی یاد گرفته چطور با ماشینش تا جنوب و شمال میره؟ چند بار در سال میره شمال و بیست روز بیست روز میمونه.چرا به شوهرم که میگم چرا شفاف رفتار نمیکنه که ادم هزار فکر بیخود نکنه چرا توضیحی نمیده سکوت میکنه.اون اول ازدواج که دعوامون شد گفت اصلا ننه و اجی من ج.نده هم باشن واسه من قابل احترامن.

واا عزیزم قبل ازاینکه تو بری تو خانوادشون داشتن زندگیشون اونطور میکردن ،پیغمبرم باشی  نمیان به خاطر تو شیوه زندگیشون رو تغییر بدن ، این موضوع مشکل شماست نه مشکل اونا، حالا میخوای به واسطه دقت نکردن قبل ازدواجت دوباره با دلیل نامربوط زندگیتو ازدست بدی مگه

بی فرهنگ‌زالو ماساژ جیه . خب حتما درمانگر طب سنتیه دیگه عرضشو داری تو هم برو 

تو درمانگر طب سنتی میری مردارو ماساژ بدی بعد بیای بگی وای چه بدنی داشت پسره بدنساز.خندید گفت تو میتونی منو ماساژ بدی منم حسابی ماساژش دادم

2706