2737
2734
سلام به همگی یه سوال دارم آرزو جون اگه موهامو فر درشت کنم با سشوار میشه صافش کرد بعد اگه زحمتی براتون نیست میشه یه عکس از فر درشت بذارید
بچه ها یکی به من یاد بده چه جوری عکس بذارم تا شما ببینید من چی میخوام لطفاااااااااااااااااااا :(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غزال جون یکی از سایت ها که آپلود عکس رایگان داره برو مثلا http://upload4pic.co.cc/
عکستو بذار اونجا بهت لینک می ده .. آدرس لینکو Copy کن و بیا اینجا Paste کن.. ;)
در میان مردمی که می دوند برای زنده ماندن، تو آرام قدم بردار برای زندگی کردن...
2728
2738

مد آرایش در بهار سال جدید

مدل‌های آرایشی بسیار زیبایی برای چهره در بهار وجود دارند. سبک مورد علاقه‌ی من اثری از رنگ صورتی روی نقطه‌ای از صورت است. طی مد هفته‌ای نیویورک...

مدل‌های آرایشی بسیار زیبایی برای چهره در بهار وجود دارند. سبک مورد علاقه‌ی من اثری از رنگ صورتی روی نقطه‌ای از صورت است. طی مد هفته‌ای نیویورک، تمام طراحان از میچکا گرفته تا لیلیپولیتزر، صورتی را انتخاب کردند و ما با ترکیبی از رنگ کرم و رنگ‌های تند و درخشنده، تازگی بیشتری به آن دادیم.

انتخاب من برای فصل اینها هستند:

چهره‌ی آفتاب سوخته: هر کسی با آرایش برنزه بهتر به نظر می‌رسد. با یک برس رژگونه، قسمت‌هایی از صورت که به طور طبیعی آفتاب سوخته می‌شوند را برنزه کنید: پیشانی،گونه‌ه ،بینی و چانه. رنگ برنزه‌ای انتخاب کنید که حالت گرما را به صورت شما منتقل کند. اگر خیلی نارنجی باشد‌، تیره به نظر می‌رسد، پس یک کم سایه ی آن را روشنتر کنید. سپس کمی صورتی یا سرخ درخشان به صورت خود اضافه کنید.

چشمان درخشان: روشی که برای ایجاد درخشندگی به کار می‌رود این است که ترکیبی از رنگهای تند پیدا کنیم که با آن صورت بین پلک‌های کرم روشن بهتر خودش را نشان بدهد و برای اینکه مات نشود رنگ روشن را روی روشن نزنید.
لب‌های طبیعی: هر خانمی باید یک رژلب خوش رنگ داشته باشد که حتی هنگامیکه آرایش دیگری هم ندارد، عالی به نظر برسد. در این فصل من روی رنگ طبیعی لب دارم کار می‌کنم. ساده بگویم (چون هیچ چیز بدتر از یک خط لب مشخص بین لبها نیست) پس از استفاده از یک رژلب با رنگ کرم، خط لب بکشید. با این روش نیازی نیست برای رژ زدن از پر استفاده کنید.

سلام آرزو جان راستش سوال درباره رنگ کردن مو داشتم اینکه رنگ سرابی تیره که ماندگاریش زیاد باشه چه مارکی بگیرم؟ باید چندتا رنگ مخلوط کنم؟ اکسیدان لازمه؟ چند درصد؟
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت
2706