2737
2739

آخرش کی مرده بود؟ خواهر زادم ایقد سر و صدا کرد نفهمیدم چی شد

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...

خیلی چرت بود هم این فصل هم فصل چهارم

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤شکر یزدان دختری ایرانیم🌼سخت میخواهم که در آغوش تنگ آرم تو را هر قدر افشرده ای دل را بیفشارم تو را🧡 نام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخرش کی مرده بود؟ خواهر زادم ایقد سر و صدا کرد نفهمیدم چی شد

کسی نمرده بود 

قاضی بهشون حکم داده بود که باید چند نفرو رایگان کفن و دفن کنن

بعد خلیل اومد روضه بخونه 

گف جان پدر..متنش یادش رف گف جان پدر برقصا ای بی پدر برقصا 

من فهمیده‌ام که وقتی دهانت را می‌بندی قدرتمندتر هستی .
کسی نمرده بود  قاضی بهشون حکم داده بود که باید چند نفرو رایگان کفن و دفن کنن بعد خلیل اومد رو ...

آهاا😂 مرسی

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
کسی نمرده بود  قاضی بهشون حکم داده بود که باید چند نفرو رایگان کفن و دفن کنن بعد خلیل اومد رو ...

😂😂😂😂😂

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
2738

این فصل اصلا خوب نبود مخصوصا اولاش حالا وقتی روژان اضافه شد کمی بهترشد قشنگی فیلم به کل کله فریده کیوان بود.به روژان و بقیه مردم روستا این ایرانگردی خیلی چذت بود به پای قبلیا اصلا نرسید

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
2706