2737
2739

یادش بخیر زمان دبیرستان از یه دختره همکلاسیم خوشم اومد ولی منو و اون تو یه اکیپ جدا بودیم ولی همیشههه همو نگاه میکردیم هردومون ساکت اروم بودیم یبار خواست سربحثو باز کنه یه حرفی زد ناراحت شدم بش گفتم تکرار نکنه دیگه حتی نزدیکمم نشد ولی همچنان تا اخر سال مث دوتا معشوق همو نگاه میکردیم 🤣🤣😟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما ی بار رو صندلی دبیر مطالعات با ماژیک کشیدیم

اومدیم پاکش کنیم با تخته پاک کن بدتر جوهرمالی شد

آب زدیم بهش دستمال کشیدیم قشنگ کامل صندلی سیاهه سیاه شد قشنگ رید.یم تو صندلیش.  اینم اومد نشست مانتوشم آبی کمرنگ بود 

هممون رفتیم دفتر تعهد دادیم🤣😊تازه از اون روز دیگه سرکلاس ما نیومد 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)
2728
قدر اون روزاتو بدون یه روز بدجور دلتنگشون میشی  البته واقعا کنکور استرس خاصی داره

ن بابا انقدر هم کلاسیام آدمای مزخرف و خرابی که

فقط چن تاشون دوس دارم با چندتا از معلما

چگونه زیستن یک انتخاب است:)
2740

یکی از بچهای کلاس رو یکی دیگه کراش زده بود نامه عاشقانه میفرستاد 😑🤣🤣

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)
هی بیشتر تر میزدین🤦🏻‍♀️ 🤣🤣🤣

دقیقااااا🤣🤣

یکی از بچهای کلاس رو یکی دیگه کراش زده بود نامه عاشقانه میفرستاد 😑🤣🤣

😳😐🤣🤣یاخداااا

اون دختره جوابش چی بود؟ کل کلاس میدونستن؟ وای بزرگ بشه یاد این کارش بیوفته خودکشی نکنه🤦🏻‍♀️😂

2706