2733
2734
عنوان

خاطرات دبیرستان بیاید تعریف کنیم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😳😐🤣🤣یاخداااا اون دختره جوابش چی بود؟ کل کلاس میدونستن؟ وای بزرگ بشه یاد این کارش بیوفته خودکشی ...

اونم سربه سرش میذاشت،  یه بار باهاش اوکی بود میگفت تو عشققق منییی 

ی بار میگف حق نداری سمت من بیای 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)
2728
اونم سربه سرش میذاشت،  یه بار باهاش اوکی بود میگفت تو عشققق منییی  ی بار میگف حق نداری سم ...

دلم سوخت گناه داره😂🤦🏻‍♀️الان چی بازم گرایشش همونه یا فرق کرده؟ 

2740
دلم سوخت گناه داره😂🤦🏻‍♀️الان چی بازم گرایشش همونه یا فرق کرده؟ 

ولی واقعا شورشو دراورده بود. ماهم اولش دلمون میسوخت ولی هی میومد میگف میشه بری بهش بگی بامن دوست باشه؟ من خیلی دوسش دارم😂 یکم نرمال تر شده 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)
اهان وای ینی صحت داره همون ک گفتم ذهنم جوری دیگه رفت  

اینجور گرایشا واقعا هست دیدم حتی 

ولی خیلی خیلی کم یا حتی بعضیاشونم نمیتونن بگن اینستاگرام بری پره عزیزم

صبا ساعت ۶ میرفتیم دریا 

گوشی میبردیم لایو میگرفتیم بعد میزاشتیم بالای جا کولری 😂 

جیم میزدیم میرفتیم مغازه 

اشپزخونه داشتیم صبونه و ناهار درست میکردیم.. 

پشت لبمون برمیداشتیم😁😂 

خیلیی شیطون بودیم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

همکلاسیم اون موقع با ی دختر دیگ رل زد بود قول داد بود تغییر جنسیت بده کات کرد بودن باهم انقد افسرده بود  . اومد پیش من درد و دل کرد گفتم خاک تو سرت باورم نمیشد🤦😂.

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️
2706