2733
2739
مرسی‌ حدیث جون پر انرژی هر وقت میای کلی‌ انرژی میاری با خودت ،،،،،

پریناز جون من سیاهی یا پوف دور چشم ندارم ،ولی‌ ترجیحا دور چشم سه‌ کاره استفاده می‌کنم ،،،،،در رابطه با PRP هم بهش فکر نکردم ،،،،،

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرسی سها جونمممممممممممممممممممم

تا الان که ناخن کارم باردار شده پیش 3 تا ناخن کار رفتم فقط یکیشون خوب بود اونم هی گفتم اینکار رو بکن اینجا رو سوهان بزن اونجا رو نزن اینجوری کن تا یه دست بشه و ........ اما در کل از اخری راضی تر بودم و همنجا هم فرنچ دائم انجام دادم
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
آره سوها جون.منم همون فر برای مهمونی رو منظورم بود.
راستی برای کسایی که پوست چرب یا جوش دار دارن و نمیخوان هر روز کرم پودر بزنن کرم اکتی پور خیلی خوبه.هم برای درمان جوش هست هم اصلا صورت رو برق نمیندازه و کرم پودریه
2738
بچه ها من میخوام با خودم عکس ببرم ارایشگاه واسه مدل ابرو

اول اینکه من ابروهام مشکیه و تا حالا نه موهامو رنگ کردم و نه ابروهامو رنگ طبیعی خودشو خیلی دوس دارم

دوم اینکه من نمیخوام خیلی کوتاه بشه اما قیافمم تغییر کنه و تقریبا مثل ابروهای مهرنوش جون باشه

از بین این عکسا کدومش بهتره؟؟؟

شماره یک
97057379533583965736.jpg

شماره دو
81808638857394118774.jpg

شماره سه
58887970394615734493.jpg

شماره چهار:
19233282032521072321.jpg

وخودم اخری رو بیشتر دوس دارم
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
روژااان جونم من پیش گلاره رفتمممممممممممممممممممممممممممممم فقط یکم سوهان کشی اش بده و من چون

قبلا جای دیگه رفته بودم بهش میگفتم که اینجای ناخنمو اینجوری کن و .....

در کل راضی بودم اما دوتا سوهان برقی داشت که یکی اش سوخته بود و یکی دیگ هم مشکل پیدا کرد و با سوهان برقی یکی از همکاراش کار رو انجام داد

و چیزی که برا م خیلی مهمه اینه که واسه وقت من ارزش قائل باشه متاسفانه ایشون خیلی با تلفن صحبت میکرد و همین باعث شد من هم دیرم بشه و هم خودش یادش بره داشت چیکار میکرد

من هفته دیگه واسه سوهان کشی مجدد ناخونام باید برم پیشش

اما پودر کاشتش صوزتیه و روی ناخن خیلی طبیعی میشه مال من قبلا با اینکه طبیعی بود اما رنگش زرد شده بود و کدر بود
2706