2737
2739
دلیل حفظ کردن چیه عزیزم

دلیل زیاد هست 

اینکه ذخیره آخرت و نور قبر میشه 

امکان شفاعت برای نزدیکان پیدا میکنین.

اگر در دوران حفظ از دنیا بریم اون دنیا امکان تکمیل حفظ رو خدا برامون فراهم می‌کند 

بعد از نظر احتیاطی یه روزی ممکنه برسه دسترسی به هیچی نباشه برای استفاده از قرآن اینجا قدرت حافظه به کار میاد.

اثرات دنیوی هم زیاده 

فقط آین وسط باید حواسمون باشه اخلاص رو از دست ندیم 

خدایی نکرده برای خودنمایی قرآن حفظ نکنیم 

و خدا کمک کنه عامل باشیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیل زیاد هست  اینکه ذخیره آخرت و نور قبر میشه  امکان شفاعت برای نزدیکان پیدا میکنین. ا ...

انشاالله.چقدر خوب توضیح دادین🌹💚

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
دلیل زیاد هست  اینکه ذخیره آخرت و نور قبر میشه  امکان شفاعت برای نزدیکان پیدا میکنین. ا ...

میخاستم خیاطی هم شروع کنم تو خونه.میبینم نمیرسم اصلا.توان ندارم.

2731
میخاستم خیاطی هم شروع کنم تو خونه.میبینم نمیرسم اصلا.توان ندارم.

ببین گفتی دخترت دو سالشه ...

به نظرم تمرکزتان رو بذار روی همون حفظ یک صفحه در هفته و بازی با نی نی ...

کم کم بزرگ میشه خیاطی هم میکنی... 

الان فقط توجه به بچه ات مهمه...

برای حفظ هم همون بین الطلوعین رو بذار و هر چی حفظ کردی در طول کار روزانه مرور کن‌.. مرور هم حتما قرآن باید بسته باشه و جلوت نباشه... تا جایی که میتونی فشار بیار یادت بیاد اگر یادت نیومد برو قرآن رو باز کن... بعد نماز هم مرور چشمی داشته باش که تصویرت کامل بشه.

قرآن حفظ داری؟ بدون ترجمه ۱۵ خطی عثمان طه باید باشه

ببین گفتی دخترت دو سالشه ... به نظرم تمرکزتان رو بذار روی همون حفظ یک صفحه در هفته و بازی با نی نی ...

مربی گفت بگیرین منم یه آشنایی برام گرفت خدا خیرش بده.یه آیه یه آیه حفظ میکنم بعد هم مرور ذهنی.

یه بنده خدایی هست که از بچه گی نه تلوزیون دید نه گوشی.باذوق وشوق درس خوند الان دکتره.دخترشم گوشی و تلوزیون ندیده میگه تلوزیون مغز بچه رو میخوره

یعنی کار خونه ثواب داره عزیزم؟

آره. مشخصه دیگه.

یه زن از صبح تا آخر شب بدون اینکه وظیفه داشته باشه کارای خونه رو رسیدگی می‌کنه. با عشق و محبت غذا می پزه و نظافت می‌کنه. ظهر خونه رو مثل گل تحویل شوهر و بچه ها میده ثواب نداره براش؟

2740
مگه نمیدونستی... ؟ تو مسواک هم به نیت قرب الهی بزنی ثواب داره...❤️ هر کاری میکنی بگو برای رضای خدا ...

نه والا اولین باره میشنوم عزیزم خیلی جالبه برام..فقط خونه شوهر با هر جا کار کردن ثواب داره؟

نه والا اولین باره میشنوم عزیزم خیلی جالبه برام..فقط خونه شوهر با هر جا کار کردن ثواب داره؟

خونه شوهر که خیلی زیاد چون جهاد زن محسوب میشه 

اما کلا هر جایی هر کاری رو با نیت الهی انجام بدی ثواب داره...

حتی تو مجردی تو خونه کار کنی کمک به مادرت هست احسان به مادر و پدر حساب میشه... 

راه جمع کردن ثواب خیلی زیاده خداروشکر 😁