2733
2734
عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 775953 بازدید | 9956 پست
سلام دوست جونا
خوبید ؟خوشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

والله من امروز رفتم پیش دکتر عارفی ساعت نه صبح وقت داشتم ولی یک نوبتم شد.......البته ماها دیگه عادت کردیم به این معطل شدنا تو مطب دکترا و ازمایشگاه ها..............خلاصه

برخورد خانوم دکتر خوب بود حداقل یکی یکی ویزیت میکرد ............بعد قبل از اینکه ازم بپرسه مشکلت چیه من خودم گفتم هایپو هستم (با افتخارررررررررررر) بعدش گفت چه خوبه که خودت میدونی مشکلت چیه منم گفتم پس چی ههههههههههههههههههه البته تو دلم گفتم اخرشو

بعد سونو کرد گفت سایز رحمت خوبه ولی تخمدانهات یکمی کوچیکه که طبیعیه ...............با دارو حل میشه
واسه خودم و شوهرم ازمایش نوشت

گفت میدونی که باید واسه بارداری امپول و اینا بزنی منم گفتم پس چی ههههههههههههههههه
در کل برخوردش خوب بود سوالارو جواب داد و یه دستیارم داشت که اونم خوش برخورد بود
بعد ازمایش چربی و قند خونمو دید گفت هردوش بالاس گفتم به خاطر این موضوع خیلی استرس و نگرانی دارم که دستیارش گفت واسه چی نگرانی ایشالا که حل میشه

در کل راضی بودم
ولی من احتمالا برم رویان اخه بیمه ی شوهرم رو قبول میکنن امروزم زنگ زدم وقت گرفتم اما اگه نرم رویان احتمال خیلی زیاد میرم پیش همین دکتر عارفی و بیمارستان بهمن چون محیط بیمارستانم خوب بود

این از من

حیف شد دیگه هیچ کسی نتونست امروز بیاد یه ملاقاتی داشته باشیم ولی یکی از بچه های تایپیک دکتر عارفی رو اونجا دیدم چون دیشب که داشتم تایپیکشونو میخوندم دیدم نوشته فردا صبح وقت داره بیمارستان بهمن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسده جونم

جا به جا کردی وسایلتو عزیزم؟...............اخی خسته نباشی جیگررررررررررررررررر

خیلی امروز دوست داشتم یکی از شماهارو ببینمااااااااااااااااااااااااا کلی وقت داشتیم با هم حضوری صحبت کنیم که نشد

حتی میسا هم نیومددددددددددددددددد من تک و تنها بودم اونجاااااااااااااااااااااااااااااا

راستی مرسده ی عزیزم
میخواستم اگه میشه در مورد اینکه اوندفعه اول رفتی رویان و ادامه ندادی بیشتر بگی
اینکه بیشتر از چیه اونجا خوشت نیومد و چیزایی که فکر میکنی مهمه بهم بگو لطفا عزیزم

نهال جونم
نگران هیچی نباششششششششششششششششششش
ایشالا این نه ماهت خیلی عالی سپری میشه و نینیت میاد بغلتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

فائقهههههههههههههههههههههههههههههههههههه جونم
کجایی پسسسسسسسسسسسسسس؟

خودتو خسته نکنیااااااااااااااااااااااااا کاش میتونستی چند روزی مرخصی بگیری و تو خونه استراحت کنی تا ایشالا نینی بجسبه به دلت

الهه جون ببخشید که نشد تا 6 بیام اخه کار داشتم عزیزم

من بالا نظرمو گفتم ایشالا هرچی خیر و صلاحه برات پیش بیاد عزیزم
حتما تایپیک دکتر عارفی رو دنبال کن تا اونموقع دوستای دیگه که میرن نظر میزارن اونجا بعد تصمیم بگیر
ولی از معینی و اینا خیلی بهتر بوددددددددد

همتونو خیلی دوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس دارم
سلاااااااااااااااااااام............ما اومدیم وااااااااااااااااااااااااااای الی جونم با حرفات یه کم آروم شدم....انشاالله به حق صاحب این ماه خدا صدای قلب مارو بشنوه و مامان بشیم به خواست خدای مهربون. الی جون منم دلم میخواست میتونستم میومدم اما نشد...حیف شد کلی سوال بی جواب و مبهم نو ذهنم داشتمکاش وقتامون باهم جور بود................................ای کاااااااااااااااااش......................................... عزیزم نگران قند و چربی نباش با رژیم چند ماهه درست میشه من شنیدم گریپ فوروت معجزه میکنه برای کنترل چربی................دکتر بهت نگفت چند وقت دیگه دوباره بری؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اتفاقا منم اون تاپیکو دنبال میکنم. بازم ببخشید که اینقدر سؤال کردم ممنونم از محبتت خیلی کامل توضیح دادی عسسسسسسسسسسسسسسییییییییییییییسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسم شبببببببببببببببب خوووش مامانای آینده
خداجونم ممنون بابت معجزه های زیبایی که بهمون بخشیدی...خودت حافظ دوقلوهامون باش💑
2728
سلامممممممم

ممنونم عزیزممم...

آخیییییی درکت میکنم عزیزممم خیلی بده تنهایی بری دکتر اونم اولین بار.... منم خیلی دلم میخواست که با یکی از شماها برم .... خدارو چه دیدی شاد اقداممون باهم و یه جا باشه...هنوز تصمیم قطعی نگرفتی که کی بری برای اقدام؟؟
قبل از اینکه وقت بگیری به منم بگو شاید منم همون روز وقت گرفتم که باهم باشیم...

خدارو شکر که همه چی برات رضایت بخش بود... سعی کن قند و چربیتم بیاری پایین...

راستش الی جونممم من رویان که رفتم یکم با بینظمی روبرو شدم البته برای شوهرم خیلی نظم مهمه... از الاف شدن زیاد خوشش نمیاد... البته شاید قبلش فقط نوید رفته بودم همه چیو با نوید مقایسه میکردم... نوید خیلی منظم تره و همه ی کاراشون باهم هماهنگه... حتی دربونشونم میدونه برای چه کار باید کجا و کی بری... صبح زود رفته بودیم و همه کسانی که اونجا بودن اولین بارشون بود... همه قرار بود آزمایش خون بدیم... یکی از کارمندا یه دیس پر از کیک آورد به همه داد... همه شروع به خوردن کردن... من شک کردم رفتم از منشی پرسیدم برای آزمایش خون نیازه ناشتا باشیم یا نه.... گفت اگه بهت نگفته نه... منم خوردمممممم(میوه ممنوعه رو هههههه)... بعد رفتیم آزمایشگاه... که گفتن باید حتما ناشتا باشی... شوهرمم قاطی کررررررررررد...ههههههههه

البته برای من که از راه دور و با برنامه ریزی میخوام بیام این چیزا مهمه ولی برای شما که اونجایی فکر نمیکنم چیز مهمی باشه یکی دو روز اینور و اونور فرقی نمیکنه.... البته منم دیگه روال کار رویان دستم اومده....
دیگه بیگدار به آب نمیزنم
راستی برای دکتر عارفی به من شنبه 30ام دی وقت دادن .....................ولی تو تاپیک مریضهای دکتر خوندم که سه شنبه هاست.............کسی میدونه که شنبه ها هم ویزیت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خداجونم ممنون بابت معجزه های زیبایی که بهمون بخشیدی...خودت حافظ دوقلوهامون باش💑
راستی الی جون مگه بیمه شوهرت چیه؟؟ (البته اگه دوست داری جواب بده)
هزینه داروها و عمل اینقدر بالاست که هرجا که بیمه قبول میکنند یه حسن برا اونجا محسوب میشه...
راستی بچه ها هرکی درمورد بیمه ها و مراکزی که بیمه قبول میکنند میدونه لطفا بیاد بگه و اطلاع رسانی کنه ... راستی شنیده بودم یه بیمه هست که داروهارو رایگان میده...کسی میدونه چه بیمه ایه و کجاها؟؟

الهه جون اگه واسه شنبه داده حتما وبزیت میکنه دیگه...
2738
لطفا کمک کنید
با سلام
من چندتا سوال داشتم:
من 30 سالمه و همسرم 29 سالشه و 2 ساله که ازدواج کردیم. و خانومم برای تنظیم هورمونی با تجویز پزشک قرص سیپروترون کامپاند مصرف میکرد. و حدود 2 ماه پیش تصمیم گرفت که دیگه مصرف نکنه ولی این باعث شد که پریود نشه. و با مراجعه به دکتر و انجام سونوگرافی و آزمایش فهمیدیم که تخمک گذاری نداره و میزان LH و FSH بالاست و دکتر گفت که آمنوره هست. و امکان نداره بچه دار بشیم مگر با روش اهدائ تخمک.
خواستم با استفاده از تجربیات دوستان بدونم که این مسئله درسته و هیچ درمانی نداره؟ و اینکه اگه درمان داره به چه دکتری مراجعه کنیم.
ممنون
سلام
الینا زده کیبورد داغون کرده دارم باموس تایپ مبکنم بابدبختی

هروز میام ومیخونم خداکنه امروز کیبورد درست شه

کلی دوست تازه داریم به جمعمون خوش اومدین .....................ولی من نمیدونم مشکلشون چیه مردم ازفضولی

موافقید لیست الی کپی کنیم به روز باشه
به امید مامان شدن همه ی اعضای این تایپیک

اسم........سن....... مدت ازدواج........مدت اقدام.........شهر........دکتر معالج.........سابقه درمان.......مشکل

عسل بانو........30.............6سال................3سال.............تهران................مرکز ابن سینا...............................یک بار زیفت - یک بار میکرو و دفعه آخر هم انتقال جنین فریز حاصل از میکرو.......................هایپوتالامیکآمنوره اولیه + آندومتریوز مشکل مرد: واریکوسل

************* مامان دوقلو ها شده *******************

elma......سن..35..... ...7سال......البته از اول دکترها بودم به حساب اینکه طبیعی باردار بشم اما برای آی وی اف ..2سال..اقدام کردیم......تهران.....در حال حاضر (اوستا کریم) و بیتک طرازی..........2 دوره سیکل ناموفق داشتم(پیش دکتر چوبساز و دکتر معینی) بدلیل اینکه تخمک هام خوب نبودن.....هایپو تالامیک هستم (آمنوره اولیه)عدم تخمک گذاری فقط با دارو محرک تخمدان تخمک میسازد.

***************مامان شده *****************

بهار................34....................13..............کرمانشاه..................... دکتر چویساز..............دوبار ای یو ای.................هایپوتالامیک (امنوره ی اولیه)........................

**************مامان شده********************

نانا...................32...................5 سال.................دو تا سه سال.................تهران...............دکتر معینی..............چند بار ای وی اف...............هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

************ مامان شده�*********************

شهرزاد.................31.................7سال...............3 تا 5 سال..................تهران...................دکتر معینی..............چند بار ای وی اف.................. هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

الی.....26.........3 سال و سه ماه..............به تازگی............تهران...........مشخص نیست...............درمان نداشتم.............امنوره ی اولیه

باران.........31................6سال...............مشهد......................چند بار ای وی اف و ای یو ای....................... هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

************ مامان شده�*********************الینای ناز من ده ماهه شده

مانانا........24....... 2سال........3ماه.........کلانتر (اصفهان).........یک دوره داروی کنسلی به خاطر اینکه تخمکهام بالغ نشدن.......هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

نهال......27سال.........3 سال.....................تهران..........موسسه ابن سینا............یک بار ivf ناموفق و در اخر انتقال جنین موفق...........امنوره اولیه

******************مامان شده **************************************

مرسده....... 34 ....3سال....... انستیتو نوید........ دوسال بیش زیفت کردم.....دو ماه دیگه دوباره زیفت دارم....... آمنوره اولیه

کوچولو....29 سال.......10 سال..... 5 سال اقدام.....کلینیک ابن سینا............1 iui و 1 میکرو ناموفق ....8 جنین فریز.....تیرویید کم کار و تخمدان پلی کیستیک و آمنوره ثانویه

عسدل..............30...........5سال...................ارومیه...........دکتر معصومه حاج شفیعها.............. با یکبار ای یو ای................. ....... هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه).......................

.************مامان شده**************

میسا................30.............3سال..............قم.....................دوبار ای یو ای....................... هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

فائقه............25..............3سال.................بندرعباس................دکتر خشاوی.....................دو بارداری ناموفق داشتم(دوبار ای وی اف ).................هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

هیوا............25..........مشهد.......................نامزدههههههههههههههه...................هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

میناگلی............24........3 ماه.....................تهران.......................اقدامی نکرده...........................

سیسی............28...........تهران.............دکتر ازیتا صفارزاده.......... عمل iui فقط یک بار آن هم به صورت آزمایشی.................................. بالا بودن هورمون fsh وتشخیص تخمک اهدایی(امنوره ی ثانویه)

نسرین.............27....................خراسان جنوبی....................یزد(دکتر عباس افلاطونیان.)..............یکبار ای یو ای ناموفق و یکبار میکرو............هایوتالامیک(امنوره ی اولیه)............************مامان دوقلوها شده*************

سرشار..... 27 سال ... 7 سال ...تازه شروع کردم....مشکل امنوره اولیه (سندرم راکی تانسکی:فقدان رحم)

ساراسادات..............................

نسیم بهاری............27..................اصفهان .................اقدامی نکرده...........

گلناز..............30..............6.............تازه اقدام کردم.............تهران..............طاهری پناه............فقط عکس رنگی انداختم وپیدا کردن تخمک اهدایی...................مشکلم امنوره ثانویه و استفاده از تخمک اهدایی و همسرم واریکوسل داشته که عمل کرده وخوب شده

تپل مپل..............29..............2.............از مهر 90 شروع کردم ولی از 5 سا پیش میدونستم مشکلم اینه.............تهران..............طاهری پناه............یه ای وی اف نا موفق داشتم و یه سیکل ای وی اف کنسل شده بدلیل آماه نبودن رحم انتقال انجام نشد...................مشکلم امنوره ی ثانویه(fsh و lh بالا) و استفاده از تخمک اهدایی

لوکه.................27............7...............تازگی اقدام کردم.......................دکتر سیدالشهدایی................هایپوتالامیک(آمنوره اولیه

مهیشا ............. 34 ............ 3 سال ................9 ماه ......................اراک .............دکتر پرهیزگار ............................از 19 سالگی ولی نه به طور منظم و پیوسته هر وقت که حوصله ام میومد مشکل : تا 21 سالگی مشکلی نداشتم ولی یکباره دیگه پری نشدم و فقط با دارو پریود می شم نه مشکل هورمونی داشتم و نه توی سونوگرافی چیزی بود(کیست و ...) دکترم میگه تنبلی تخمدان دارم این اخیر یکبار توی سون گرافی سایز رحم رو کوچیک نوشته بود که خدا رو شکر حل شد

لطفا کمک کنید
با سلام
من چندتا سوال داشتم:
من 30 سالمه و همسرم 29 سالشه و 2 ساله که ازدواج کردیم. و خانومم برای تنظیم هورمونی با تجویز پزشک قرص سیپروترون کامپاند مصرف میکرد. و حدود 2 ماه پیش تصمیم گرفت که دیگه مصرف نکنه ولی این باعث شد که پریود نشه. و با مراجعه به دکتر و انجام سونوگرافی و آزمایش فهمیدیم که تخمک گذاری نداره و میزان LH و FSH بالاست و دکتر گفت که آمنوره هست. و امکان نداره بچه دار بشیم مگر با روش اهدائ تخمک.
خواستم با استفاده از تجربیات دوستان بدونم که این مسئله درسته و هیچ درمانی نداره؟ و اینکه اگه درمان داره به چه دکتری مراجعه کنیم.
ممنون
سلاممممممممم

الی جون خیلی کار خوبی کردی رفتی دکی.......حداقل دستت میاد چی به چیه

ما چون مشکل از خودمونه خیلی با شوهرامون کاری ندارن جز همون ازمایشات اولیه

انشالله زودی نتیجه بگیری

مرسده ما که کلا هیچ بیمه ای نیستیم متاسفانه...تو ابن سینا هم فقط ازمایشارو بیمه قبول میکرد فکر کنم

اقای نیما تو این تایپیک چند نفر مثل همسر شما هستن...امنوره ثانویه

بله درمانش همون تخمک اهداییه....ولی خب به چند تا دکتر مراجعه کنید تا مطمئن بشید

باید برید مراکز ناباروری مثل موسسه ابن سینا یا رویان..........

یا مطب دکتر متخصص ناباروری مثل عارفی یا طرازی

انشالله که به زودی نتیجه بگیرید
Lilypie Pregnancy tickers
2706