2737
2734
عنوان

هی فک میکنم شوهرم با بچه درست میشه خدایا منو بکش دیگه😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 30 پست
اخه با سن ۱۹ سال چ پناهی دارم نه میزاره برم بیرون نه با دوستام حرف بزنم ازش متنفرم عوقم میاد ازش

میش درخواست بدم قبول کنی حرف بزنیم؟

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه با سن ۱۹ سال چ پناهی دارم نه میزاره برم بیرون نه با دوستام حرف بزنم ازش متنفرم عوقم میاد ازش

اگه بچه بیاری شما هم میشی یکی مثل پدر مادرت 

این شرایط میبینن و صداشون در نمیاد 

بچه بیاری ظلم بزرگی کردی

دقیقا بهم میگی هدف از بچه این وسط چیه ؟

ببخشید خودت چه خیری دیدی که میخوای ی بچه هم بدبخت کنی؟؟؟ اونم عقده ای بار بیاد 

شوهر بیکار پول داره ؟؟ خرج بچه کی میده؟

وای خدایا این عقل رو پس واسه چی به ما داده؟؟؟؟؟

2738
۳۰ ..سنتی ..آره دقیقا اهل همه چی هست

بچه نیار دوست نمیشه مرد رفیق باز باید سرش به سنگ بخوره تا رفیق بازی از سرش بگذره منم درگیرم خیلی بده بد دهن بی ادب اهل همه چی هم هستن خونه هم بند نمیشن مسافرتشون با دوستاشونه باغ رفتن با دوستا ویلا با دوستا بیچاره خانوما

یکی دیگه مثل خودت ....

دلت میاد؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
بزنم جاری هام کیف میکنن خونه مادر شوهرمم

بعدش بتونی بری بیمارستان همونجا میتونی ازش شکابت کنی

به غلط کردن میفته

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2706