2737
2739
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010945 بازدید | 41767 پست
ووووووووووا من جای تو باشم عزیزدلم یه برخورد محترمانه جدی میکنم مگه چند سالته؟؟؟؟؟؟؟؟

الحمدالله شکر توو خونه پدرت نشستی و سایه پدر ومادر تا 1000 سال رو سرتته

مگه رو دل خاله جان نشستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا رو شکر هم خوشکلی هم شاغل هم خانواده دار مگه رو دست کسی موندی زبوونم لال
مرسی مامان علی خوشحالم و به جمع ما خوش امدی خوشحالم کردی که ختم شروع می کنی خدا بی جوابت نیم زاره
ندا گل ما به ما شیرینی که نداد اشکال نداره با شیرینی عروسیش با هم می خوریم پس انوموقع دوبرابر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی حدیث و زندگی روز شماهم مبارک از آویشن چه خبر؟
آره memol جان شماره آقای شمشیری
زندگی یه چیزی مثل معجزه برام اتفاق افتاده یادتون از ملینا پرسیدم یه ذکری بگه که طرف مقابل قبول کنه من اطلا فکرشم نمی کردم یه کاری می خواستم بکنم مامانم اینا نمی ذاشتن اما اینبار بدون بحث قبول کردن هوراااااااااااااا
کسایی که هنوز ختم قران شروع نکردین خواهش می کنم واقعا معجزه میشههههههه امتحان کنید من از وقتی شروع کردم همش اتفاقهای خوب برام میفته
2738
انو گلم می دانم ماهم نیم خوایم تو را به هر کی بدیم که مگه میشه تو را تو پنه مامان حدیث بزرگ کرده منتظر خوبشیم که تو راه بلیط گریش بیاد میدیم شما بری الکی که نیست اونم باید با هزار خواهش تمنا بیاد
2706