2737
2739

بچها من خیلی دوستش دارم اونم قبلا خیلی داشت اما الان میگه نمیخوامت و اینا

خیلی کات داریم اصلا سره سازش نداریم باهم

همش دعوا همش شک بهم

خیلی بهم بی محلی میکنه

برعکس من خیلی پیگیرشم

الانم بهش گفتم ببخشید هرچی گفتم غلط کردم

اصلا نمیتونم دوریشو تحمل کنم

جمعه قرار داشتیم جمعه ی بعدی

نمیدونم بیاد یا نه

راهنماییم کنید تروخدا

چی بهش بگم

نگید دل بکن ک اگه اسون بود میکندم

بهش فک نکن خودش میاد 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خودتو خوار و کوچیک میکنی بزور ک نمیتونی نگهش داری تو رابطه اینجوری وای بحاله اینک ازدواج کنی

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2731
2738
همین کارو کاردم دو روز قهر بودیم تموم کردیم ولی من رفتم اس دادم ک گفت نمیخوامت و اینا 

بزار دلتنک‌بشه بهش نچسب 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
همین کارو کاردم دو روز قهر بودیم تموم کردیم ولی من رفتم اس دادم ک گفت نمیخوامت و اینا 

خب نمیخواد که نخواد چیکارش بکنی حالا؟ 

مثلا قحط ادم اومده اسمون دهن باز کرده این اقا افتاده پایین؟این همه ادم روی کره زمین هست اصلا تتلو یه چیز خوب میگه مگه اصلا قبل اینکه تو باشی طبیعت مارو لنگ میذاشت؟ 

ببین مردا برخلاف زنا ناز ندارن یا یچیزو میخوان یا نمیخوان به نظرم بهتره یه جوری هر جوری جلو اون قلبتو بگیری تا بیشتر از این اذیت نشه:) 

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
نکن توروخدا  اون اقا همسن منه  دیگه از احساساتو عواطف فاصله گرفته  کلا داخل یه فاز ...

همه میگن بخدا مشاور دوست خانوادا همه و همه ولی انگار من ادم بشو نیستم

2706