2737
2734
عنوان

دلم شدیدا گرفته... خدا من باید چکار کنم ؟؟؟؟ چه خاکی توی سرم بریزم ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203255 بازدید | 354 پست
سلام بهمه
می بخشین فقط یکی دوتای اول رو خوندم
فکر می کنم یکمی ضعف نشون دادین خوب معلومه که سیل خاستگارا هر چقدر هم که زیاد باشن یه روز تموم می شه
ولی ناامید نشین

این قسمت فقط نظر شخصی بنده است : رمال و دعا نویس جز اینکه وضع و خراب کنن و توکل شما رو محدود به اون 4تا سنگ و شیشه تو دست و بالشون کنن ، کاری نمی تونن بکنن . اگه معتقدین دعا و ذکر می تونه کار گشا باشه توی همین سایت کلی دعا و ذکر هست که می تونین توی خلوت خودتون و خدای خودتون بهش بپردازین و مثل اونایی که حاجت گرفتن ان شالله حاجت روا بشین، یه جستجو کنین کلی دعا هست
سارا جان حالا به فرض اینکه بد باشن خب دیدن اولیه که اشکال نداره !!! داره ؟؟؟ پس چرا این 15 مورد یکیشون رو ندیدم؟؟؟؟؟؟؟
دلیلشو میتونی بگی ؟؟؟

دیدن ربطی به قسمت نداره مگه قراره هر کی هرکیو ببینه بگیرتش خب آدم عقل داره تشخیص میده!!! میشه یه دختر هیچکس نیاد سراغش و نبینتش تا یه دفعه شوهر آیندش بیاد و بعد ازدواج کنه؟؟؟؟ خوده شما قبل از ازدواج خواستگار داشتی حتما صحبت کردی یا حداقل دیدیشون اما قسمت نشده این قابل قبوله اما بحث من یه چیزه دیگست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگارجان دعاهارو بنداز تو اب بره
یه مدت اصلا به قضیه ازدواج فکر نکن
من یه خاله دارم 47 سالش برای اونم از این دعاها زیاد گرفتن ولی همش الکیه و هنوز مجرد
سوره اسراء رو یه مدت بخون نه برای ازدواج برای ارامش
از خدا بخواه یه ادم خوب نصیبت بکنه نه اینکه فقط ازدواج کنی بعد پشیمون بشی عزیزم
ذکر زیاد بگو
همه اینها بهت ارامش می ده و در جایی که هرگزفکرش رو هم نمی کنه یه بخت مناسب برات پیدا میشه
چیری که برای خود من اتفاق افتاد
فقط دعا ذکرقران ارامش همین
آن شرلی هم نشدیم یکی بگه آنه تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت.
ببین عزیزم همین امشب اون دعا ها رابریز برن

بعد هم یک دو رکعت نماز بخون

بعد هم با ارامش بخواب

و زندگی کن همین
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
نه عزیزم من زیاد خواستگار نداشتم ههههههههههههههه باور کن چون از این جور خواستگاری بدم میامد اتفاقا اون عده اندک هم که اومدن ناخوداگاه من لباس هام بد میشد ههههههههههههههههه دوس نداشتم من با همسرم دوست بودم اتفاقا اصلا هم قصد ازدواج نداشتم باور کن اما یهو الکی ازدواج کردیم هههههههههه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
ادم از فردای خودش خبر نداره
تو نشستی قنبرک زدی و تمام روزهای زندگیت و با افکار بیهوده خراب می کنی
پسردایی 21 ساله من حتی یک درصد هم فکر نمی کرد هفته پیش که رفت توی دریا دیگه برنگرده و غرق بشه
خواهر خوبم از الانت لذت ببر که دنیا خیلی بی ارزش تر از اونیه که فکر می کنی
به خدا چند سال دیگه به همه این استرس ها و دلشورهات می خندی و می گی چه اشتباهی کردم
حسرتی که خیلی از ماها می خوریم که چرا از زمان مجردیمون درست استفاده نکردیم
آن شرلی هم نشدیم یکی بگه آنه تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت.
2706