2737
2739
عنوان

سرگیجه وسنگینی سر

1175 بازدید | 206 پست

خدایاااااااااا داره دو سال میشه عذابم میدی بسته دیگه ...نگام کن دیگه خسته شدم....هزارجور دکتر رفتم چیشد بسته....بی دلیل چرا عذابم میدی توروخداااااااا ولم کن دیگه خداااااااااا....مثلا اومدم تفریح اما انگار روی آب پا میزارم.سرم انگار قفله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم دکتر رفتی ؟ شاید حجامت کنی  بهتر بشی 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
عزیزم دکتر رفتی ؟ شاید حجامت کنی  بهتر بشی

دکتر زیاد رفتم اول بار ازیه سرگیجه شروع شد گفتن مایع گوش تکون خورده‌...اما چیشد الان یکسال ونیمه اینجورم خسته شدم از همه چی زدم کرده این علایم بخدا راضیم بمیرم دیگه

2740
ویتامیناتو چک کردی ؟ گوش داخلیت روچطور؟ از سر ام اری گرفتی؟ ازلحاظ کم خونی؟ چربی خون نداری؟ دیا ...

همه چی تنظیمه فقط تیرویید کم کار دارم که با قرص اونم نرماله....سی تی سرم دادم همش خوبه.....اول بار گفتن مایع گوش تکون خورده اما خب چیشد خوب نشد

داداش منم اینجوره رفت اصفهان دکتر گفتن حجامت بکن خونت غلیظه  قهوه نخور چای سبز بخوز فقط و این چیزا 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2706