2733
2739
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593005 بازدید | 18281 پست
مامی جون سلام عزیزم اگه قابل باشم حتما حتما برات دعا میکم و برای سلامتی نی نیت نماز میخونم برات بهترینها رو ارزو دارم .
یاس جون ان شالله این ماه نتیجه میگیری ان شالله ولی خودتو برای همه چیز اماده کن .که اگه صلاحت نبود ضربه نخوری عزیزم .همیشه بیادت هستم بوووووووووووووسسسسسسس
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
مامی جون قربونت برم حتما برات دعا میکنم و امیدوارم سال دیگه با نی نی خوشگلت تو حرم امام رضا باشی .
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها خوبییید
2731
سلام دوستان میشه من به جمعتون بپوندم

من سارا 8 سلاه ازدواج کردم ...........ماه دوم اقداممه ..........روز 24پری بیبی چک گذاشتم اولش منفی بود بعد صبحش نگاه کردم یک خطکمرنگ افتاده بود امروز روز 26 پری باز بیبی چک گذاشتم منفی بود خیل دلم شکسته الان که دارم اینا رو مینوسیم خیلی خیلی گریه کردم

ای خدای بزرگ تورو به بزرگیت قسم میدم دامن همه منتظرین رو سبز کن
سلام سارا جون باشه شما رو اضافه میکنم به جمعمون خوش امدی تا روز پری صبر کن اگه نشدی بعد بی بی بذار .
سارا جون بیا اینجا ومارو از احوالاتت با خبر کن الان علائمی داری؟
سلام دوستان من 28 سالم هست ماه 1اقدام هسته،دلم میخواد زود مامان بشم،دوست دارم من هم بیام اینجا میشه عضوم کنید،،،،
خدای مهربون مواظب دخمل پیرن گلیم باش تا آخرش،،،،،
2738
2706