2733
2734
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598620 بازدید | 1290 پست

ترمه جان هیچ وقت پشت سر هم نزدیکی نکن مقدار اسپرم خیلی افت میکنه از روز 10 پریود تا 20 یک شب در میان تا مقدار اسپرم جبران بشه گلم
یکی از بچه ها در سایت روز پریود یا بعدش از اینتک استفاده کرده بود که کمرنگ نشون داده بود و بعدش رفت آزمایش بتاش 336 بود شما فکر کن اینتک ، 336 رو کمرنگ نشون داده بود یک وقت اگه اینتک برای شما نشون نداد ناراحت نشو چرا که حداقل باید بالاتر از 300 باشی تا کمرنگ شه ولی وندفو و آلفا در بتاهای پایین هم رنگ پس می دهند
راستی ترمه جان من با نوا تست هم امتحان کردم خط t کمرنگ و به زور دیده میشه من قبلا" که حامله نبودم نوا تست برای من هیچی نشون نمی داد
البته وندفو را وقتی یکی دو روز عقب انداختم امتحان میکنم
و در آخر این که ترمه جان امیدوارم شما هم مادر باشی
لی لی جون وقتی نوار تست برات نشون داده حتما بارداری و شک نکن . چقدر خوبه فردا پس فردا همه بیان اینجا و بگن باردارند .

منم میدونستم هر شب غلظت اسپرم رو کم میکنه و اینو به دکترم هم گفتم و گفت بی خیال شو و بهش فکر نکن برای یک مرد سالم این زیاد مهم نیست و تاثیر چندانی روش نمیذاره . خلاصه منم با بدبختی هر سه شب پشت هم ... وای خیلی بد بود دیگه حالم از هرچی نزدیکی به هم میخورد آخه خیلی سخته وقتی میشه یک تکلیف که باید درست انجام بدی .
من امروز یک بیبی چک اینتک گذاشتم یه خط بسیار کمرنگ ظاهر شد خیلی هم خوشحال نشدم که بعدا بخوره تو ذوقم و دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم و رفتم آز دادم الان دیگه همسری بیاد باید بریم جوابشو بگیرم . هنوز از پری خبری نیست و جالب اینجاست ترشحات شفاف دارم .

ایشالا که هم من و هم تو هردوتا امرزو فردا خبر مامان شدنمون رو به هم بدیم . ممنونم از آرزوی خوبت . بووووس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم عزیزم اتفاقا" یک روز درمیونشم غیرقابل تحمله چه برسه پشت سرهم
و خیلی خوشحالم که اینتکت هم رنگی شد مطمئن باش بارداری شک نکن
ترمه جان حتما" خبرشو بده من منتظرم از همین الان یادت نره
2731
سلام لی لی جون رفتم جواب آز رو گرفتم دکتر آزمایشگاه گفت مثبته اما بتات خیلی پایینه باید دو سه روز دیگه تکرار کنی ولی مثبته !
نرمال رنج اون آزمایشگاه بالای 20 مثبت بود و من بتام 37 بود . رفتم پیش دکترم و گفت هنوز خیلی پایینه و نمیشه چیزی گفت . بعد دید روز 29 پریودمه گفت چرا آخه اینقدر زود آز دادی دختر ؟! 48 ساعت دیگه آز رو تکرار کن اگر پریود نشدی که ایشالا نمیشی ! بعد پنج شنبه بیا پیش من . اعصابم خورد شده آخه تا کی استرس ؟! گفتم با این آز خیالم راحت میشه اما مثل اینکه این قصه سر دراز دارد و ما حالا حالاها باید استرس بکشیم .

48 ساعت دیگه خبر های جدید رو میام میدم فعلا بابای.
راستی تو هم خبر بده . برای همه دعا میکنم ایشالا باهم مادر بشیم و با هم همراه باشیم تا آخر
وای ترمه جون خوشحالم که تو حامله ای
عزیزم رو اعداد زوم نکن آزمایشگاهها اعدادشون زپرتیه یکی از بچه ها همزمان در 2 تا آزمایشگاه آزمایش داده بود یکی گفته بود 800 یکی دیگه گفته بود 1000 اختلافو ببین 200 تاست مطمئن باش اگه یه جا دیگه میرفتی میگفت 70 مهم اینه که گفتن حامله ای عددشو ول کن آیه از زمین نازل نشده که حتما" 37 تاست. من چی باید بگم که همین خط کمرنگ بی بی چکهام هم طول میکشه ظاهر بشه تازه خیلی ها مقدار بتا تو خونشون دیر میره بالا نه این که جنین بتایی تولید نکنه از کجا معلوم تو هم جزء اون افراد نباشی.
من یا باید بی بی هام پر رنگ بشه یا 10 روز عقب بندازم که برم آز میدونی که بدن من آرتیس بازی زیاد درمیاره
و ازت میخواهم که حتما" برای من و بقیه دعا کنی
من میخواهم فردا شب بی بی چک وندفو راهم تست کنم چون دقیق تره باید بزارم یکم بتام بالاتر بره فردا موعد پریودمه ببینم بالاخره پررنگ میشه یا نه
خبر تستم را میدهم فقط شما هم حتما" خبر بده که پرفسورها بهت چی گفتن، به خدا سپردمت
سلام لی لی جونم . نمیدونم چی بگم والله ! دکتر گفته 48 ساعت دیگه تکرار کنم . منم برا اطمینان پنج شنبه میرم که همون عصری ببرم به دکترم بدم چون چهارشنبه مطبش تعطیله .

عدد بتا میگن هر 48 ساعت باید دوبرابر بشه ولی اگر بیش بشه حاملگی خارج رحمه ؟

با این مصیبتهایی که تو نی نی سایت خوندم فهمیدم که این بارداری لعنتی فقط یک مرحله نیست و تا وقتی سه ماهه اول رو پشت سر نذاشتی نمیتونی اطمینان داشته باشی که همه چی عادیه و مشکلی نیست . تازه حالا باید بفهمن خارج رحمه یا داخله رحمه ؟! پوچه یا مال ؟ از فکر و خیال خوابم نمیبره . سینه هامم داره میترکه . استرسم حتی بیشتر شده چون درد های شکمی دارم میترسم خراج رحمی باشه !

لی لی جون تو هم اگه 33 روز رو رد کردی برو آز بده . وقتی میخوای بیبی چک بذاری شب موقع خواب زیاد مایعات نخور و از ادرار صبحگاهی که غلیظه استفاده کن حتی اگر خیلی زود باشه یک خط کمرنگ میاد اون بعد از بیش از 3 دقیقه . مثل مال من . اونقدر خطش کمرنگ بود که باید با میکروسکوپ نگاه میکردی .
از ته دلم واسه همه شماها دعا میکنم عزیزم خودم محتاجم به دعا ولی میگن دعا برای دیگران رو خدا زودتر مستجاب میکنه . توکل بر خدا .
راستی لی لی جان هر آزمایشگاهی کیتهای خودشو داره و نرمال رنج اون آزمایشگاه با آزمایشگاه دیگه متفاوته برای همین اگر امروز آز دادی برای تکرار 48 ساعت دیگه برای اینکه بتونی مقایسه درستی بدست بیاری باید مجددا برای تکرار بری همون آزمایشگاه و آزمایش بدی .
2738
عزیزم به داستانهای عجیب غریب این سایت اهمیت نده،من بی بی هام منفی میشد همش فکر میکردم آزمایش بدم مثبت میشه یا 2 روز دیگه بی بی ام مثبت میشه
میگفتم حالا که آزمایش گفته منفی 2 روز دیگه برم میشه مثبت و هزارتا داستان دیگه
مشکل ما اینه که اینقدر داستان بچه ها را خوندیم فکر میکنیم قراره برای ما هم همون اتفاق بیفته
تو که خبر نداری بتای قبل 37 چند بوده شاید از 15 شده 37 و داره پیشرفت میکنه
ترمه جان تو رو خدا استرس نداشته باش جنین نمیتونه رشد کنه
یکی از بچه ها بتاش روز پریود 0 بوده 3 روز دیگش 175 شده بود وضعیت تو که از این بهتره
نیمه پر لیوان رو ببین حاملگی تو در حد خودش کاملا" طبیعیه. درضمن عزیزم حاملگی خارج رحم با درد همراهه ولی هر دردی هم حاملگی خارج رحمی نیست جنینت مشکلی نداره مشکل از ذهنیت منفی خودته
استرس رو از خودت دور کن تا بتات بره رو 300 ،400
و در آخر این که دکترهها همیشه درست نمیگن به یکی از بچه ها گفته بودند حاملگیت پوچه برو بنداز اون هم گوش نکرد یک ماه صبر کرد بعد دیدند جنین کاملا" سالمه
دکتر تو هم بعید نیست اشتباه نکرده باشه .توجه کن مال تو تازه مثبت شده به خاطر اینه که کمه عزیزم
ترمه جون خوشحال باش خبر خوبی برات دارم اونهایی که بی بی چک هاشون کمرنگه و عدد بتاشون هم موقع آزمایش کمه اصلا" نشانه خارج رحمی نیست بلکه فقط و فقط باردارند
دختر دیدی اشتباه کردی بچه هایی که شرایطشون مثل تو بوده خودشون گفتن که در شرایط بتای کم ،بارداری کاملا" طبیعی داشتن میگن خارج رحمی اونیه که عدد بتا وقتی به یک حدی رسید دیگه بالا نره وای که چقدر خوشحال شدم
فقط امیدوارم پیامم را زود بخونی و از استرس در بیای
رجوع کن به "سه روزه بی بی چکهام دو خطه کمک" سوال کننده هم طراوته اسمش
خیلی خوشحالم
سلام لی لی جون . ممنون عزیزم از راهنماییهات . خیلی سعی میکنم استرس رو از خودم دور کنم .
دردهای شکمم و نفخم امروز خیلی کم شده فقط از زیر ناف به پایینم درد میکنه و کمی هم معده . اصلا هیچ لک و خونریزی ندیدم حتی صورتی یا کمرنگ . حتی ترشحاتم شفاف هستند . به دکترم گفتم شاید چون زود آز دادم بتام کمه گفت باز هم کمه ! بعد یه جوری صحبت میکرد گفت پنج شنبه که آز دادی بیا پیشم البته اگر پریود نشدی ! گفتم یعنی ممکنه پریود بشم ؟!؟!!! گفت گفتم اگر ! ایشالا که نمیشی ! نمیدونم چرا اینجوری صحبت میکرد ! حتی یک مبارک باد هم نداد بی احسااااس .

"سه روزه بیبی چکهام دو خطه" رو از کجا پیدا کنم ؟! سرچ کنم میاد ؟ برم ببینم میتونم پیدا کنم.
راستی لی لی جون با اجازه به لیست دوستام اضافت میکنم اگر دوست داشتی اد کن .
2706