2737
2734

دیروز یه تاپیک زده بودم مهمونمون داره با خور خور و هورت و ناله و انواع اقسام سرصدای اضافی چااایی میخوره

یکی سنگ به دست اومد گفت 

حالا یه چایی گذاشتی جلوش همونم نمیذاشتی

من اومدم بیرون از سایت ولیی آقا مگه ب خوردنه؟ 

من خودم هررجا میرم تعارف میکنن و گوشزد میکنن چیزی نخوردی میگم هدف دیداره ولی نه مث اینکه هدف خوردنه!!

مهمون سر زده رو معمولن با هرچی موجود باشه پذیرایی میکنن ازش

چایی و بیسکوییت بردم واسش 

ولی ته حرفم اینو میخوام بگم

انتظار پذیرایی هف قلم نداشته باشین شاید میزبان ندااررره.....

نظرسنجی
 حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟

هر چی باشه 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون شکمو هستیم همیشه شکلات و تخمع و آجیل و شیرینی داریم تو خونه و با اینا پذیرایی میکنیم 

معمولا تابستونا شربت میدیم

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
2728

من مهمون دعوت کنم سنگ تموم میزارم ولی مهمون یهویی بیاد هرچی تو خونم باشه میزارم جلوش. یوقتایی شده هیچی نبوده کلی خجالت کشیدم چون خیلی کم پیش میاد یکی سرزده بیاد

2738

من عید که خواهرشوهرام امدن بایه برادرشوهرم از قبل تدارک دیده بودم ولی یه خواهرشوهرم یهو زنگ زد دیگه فقط چایی شرمنده هم شدم بهشم گفتم نرسیدم خرید کنم چون عصرش هوا بارون بود ولی خداروشکر خانواده همسرم بادرک هستن بغیر از اینا من مهمانی ندارم. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
یعنی چی دقیقا؟ یعنی مهمون چون چایی برده بودی شاکی بود با سر و صدا چایی خورد؟ 

سوالم اینه هدف دیداره یا خوردن؟

حذف کن دنبال نکن، دوستیتو تموم کن، بلاک کن، پاک کن و جدا شو از هر کس و هر چیزی که ازت آرامش و خوشحالیتو میدزده🐟مشکلمون اینه زیاد جدی میگیریم آدمایی رو که قراره مدت کوتاهی تو زندگیمون باشن🐟اجازه نده مردم تو رو مصرف کنن. بهت زنگ نمیزنن؟ برو بخواب. بهت پیام نمیدن؟ گوشیت و کنار بذار و روز بهتری داشته باش. جواب پیامت و نمیدن؟ صفحه چت و حذف کن. تلاشی نمیکنن؟ تو هم تلاش نکن. هیچوقت اجازه نده شادی تو به کسی وابسته باشه و انقدر به وجود خودت متکی باش که بود و نبود هیچکس نتونه آرامشت و به هم بزنه.🐟یه افسانه ژاپنی میگه : وقتی کسی برات مناسب نیست، کائنات مدام از اون برای آزارت استفاده میکنن تا اونقدر قوی شی که خودت رهاش کنی.🐟
2706