2737
2739
عنوان

شما مهمون میاد با چی پذیرایی میکنید ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 48 پست

بستگی داره مهمونی باشه که خودم دعوتش کرده باشم یا مهمونی که سر زده یا بدون دعوت اومده 

اگر سر زده باشه خب با هرچی که تو خونه دارم 

اگر دعوتش کرده باشم قطعا بهترین پذیرایی رو میکنم

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوالم اینه هدف دیداره یا خوردن؟

ربطی نداره ببین شما میری خونه یکی مثلا شربت یا میوه میزاره جلوت زشته تعارف میکنه بر نداری... خب طرف فکر میکنه شاید دلت نمیاد چیزی بخوری یا فکر میکنی کثیفه و... من خودم خیلی بدم میاد حداقل یه لیوان چایی میخورم. بخاطر احترام به میزبان.. حالا هرکسی یجوری. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2728

مهمون دعوتی باشه سنگ تمام میگذارم، انواع و اقسام خوراکی ها رو آماده میکنم

مهمون دعوتی نباشه ولی خبر داده باشه هم کم نمیگذارم چای و گاهی شربت و شکلات و آجیل و میوه و همه چی

ولی مهمونی که بی خبر و بی  دعوت بیاد هدفش مچ گرفتن من هست که ببینه چی دارم خونه تمیزه یا نه ...در کل برای حرف درآوردن میاد خیلی به خودم سختی نمیدم چون ایشون بالخره حرف رو درمیاره

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
من هرچی می خرم اول یه مقدارتوفریزربرای روزمبادامی ذارم آجیل گز تخمه دراژه شکلات کاکائو مهمون بیادازف ...

ی سوال داخل فریزر بو نمیگیرن؟ گز بسته بندی بخوام بزارم

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️
اصلا هیچیش نمیشه منم گذاشتم فقط یخ میزنن دیگه اگر مهمان داشتی یکساعت قبل در بیار

ممنونم از راهکارتون عزیزم 

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️
2740
سوالم اینه هدف دیداره یا خوردن؟

معمولا هدف خوردن نیست ولی وقتی صاحبخونه یه چیزی میاره مهمون اگر نخوره بی ادبیه یعنی قابل ندونسته و دست صاحب خونه رو پس زده. با این حال متوجه نشدم که مهمونت دیروز با صدا چایی خورده چه ربطی به این که با چی پذیرایی کنی داره؟؟ 

کسانیکه دندون خراب دارن یا درست کردن ولی اندازه نیست معمولا باصدا می خورن دست خودشون هم نیست

باهرچی پذیرایی کردی مهم نیست اونم بخاطر پذیرایی نیومده ولی اگه بفهمه شما چنین چیزی توی ذهنتون بوده آزرده خاطر میشه پس زیاد متوجه حواشی نباشیم بهتره

2706