2737
2734
عنوان

راهنمای محصولات ایرانی..............ایرانی ها بیاین توووووووووووو........

| مشاهده متن کامل بحث + 78642 بازدید | 565 پست
اینا محصولاتی است که من استفاده میکنم
گازم تکنو است و خیلی راضیم(البته تکنوی ایرانی ها)
بخاری هم سه تا تو خونمون داریم
نیک کالا محشره
مشهد دوام عالیه
یکی دیگه هم داریم افتضاحه مارکشو هر چی گشتم نیافتم!!!!!!!!!!!
اکر لوام ارایشی هم که استفاده میکنم مای است و راضیم
برای ریزش موم هم از سینره استفاده میکنم فعلا متوقفش کرده تا ببینیم بعدش چی میشه
چرخ گوشت و پلوپزم هم پارس خزره و ا حالا راضی بودم
بخارپز و اسنک هم سانی که نمیدونم ایا ایرانیه؟؟؟؟؟
کت و شلوار و مانتو شلوار برای خودم و همسرم اصولا مطهری میخرم و میدم خیاط بدوزه
پوشک هم چون پیرم به پوشک حساسیت داره زنده باد کهنه !!! اونم از نساجی مازندران میخرم و برای مهمونی که مجبورم چند ساعت عوضش نکنم مولفیکس ایرانی میخرم و اگه دو بار بیشتر استفاده نکنم پای پسرم نمیسوزه:)
فعلا همینا یادمه
دوباره یادم اومد میام مینویسم

ممنون میشم اگه پست های اضافی پاک بشه
الا بذکر الله تطمین القلوب خدایا من نگرانم خودت همه چیز رو درست کن
بچه ها من دنبال یه زود پز خوب میگردم با قیمت مناسب
خودم فلورانس اصل!!!!!!!!کره دارم واشرشو گیر نیاوردم
چی بهم معرفی میکنید
الا بذکر الله تطمین القلوب خدایا من نگرانم خودت همه چیز رو درست کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جناب "*بانو* 67":
ما ظرفشویی 12 نفره پاکشوما داریم نسبت به قیمتش خوبه ولی در کل هر شهری هستین باید از تعمیر کارای اون شهر اطلاعات بگیرین چون سختی اب هر شهر با شهر دیگه متفاوته و این روی کار ماشین ظرفشویی تاثیر می زاره
جناب " مامان مریم":
برای گرین و فراسو اگه تهران باشین پاساژ امام رضا(ع) و پاساژ ایران (هردو توی ولی عصر) نماینده فروش دارن که بازار ایران کمی قیمتاش مناسب تره ، شکلاتای باراکا هم طعم خوبی دارن
2731
منم محصولات jcc رو تایید میکنم. سه سال پیش وقتی فهمیدم کار به این زیبایی ایرانیه خریدمش. شعبه و فروشگاه الیش هم ولیعصر بالاتر از پارک وی دست راسته.تو اینترنت هم سایت داره بگردین پیدا میکنید.

طرفه جون جالبه اکثر مواردی که گفتی مشتریشم......فقط هاکوپیان متاسفانه شنیدم جنساش اکثرا چینیه .
دوستان مارک suny چینی هست نه ایرانی.

زود پز 10 ساله مارک پارس استفاده میکنم راضیم. قابلمه هم حداقل یه سرویس مسی بخرید من راضیم.... تشکهم رویا دارم خوبه....

جالب اینه که همه ابنها ارزونتر از خارجی هم هستندو ما مطمئن نیستیم که اگر هزینه بیشتر بدیم عمرشون و یفیتشون بیشتره....

ظروف چینی هم ایرانی با کیفیته مثل اسپیدار و .....

پودر و خلال سیر و پیاز گراندیس خوبه. بسته های بزرگ هم داره.....

بری دم دستی به نظرم ظروف شیشه اصفهان خوبه. چند روز پیش که شهروند بودم هر کی کاراش میدید باورش نمیشد ایرانی باشه....

پور ظرفشویی هم پوش ایرانی میخرم.

نوار بهداشتی روزانه هم به جای always ازگلپر استفاده میکنم. هرچند کیفیت چسبش مقدار پایینتره ولی میسازم به امید بهبود کیفیت جنس ایرنی.
2738

ضد آفتاب مدیلین رو یه دکتر پوست اسم و رسم دار به دوستم معرفی کرده

خودمم از کرم مرطوب کننده صورت آردن و کرم 10 درصد اوره آردن خیلی راضیم این 10 درصد اوره

یه مدل خارجی داشت کبه نام اوسرین من از اون استفاده می کردم ولی دیدم آردن از اون بهتره

خودمم شامپو و نرم کننده اوه و شامپو بدن داروگر استفاده می کنم ولی برای دخترم از فیروز و گلرنگ نتیجه نگرفتم

و هنوز دارم از کیووی و ماستلا استفاده می کنم

پارس خزر پلوپزش رو دارم و راضیم مامانم سالیان زیادی که چرخ گوشتش رو داره و یکی از اقوامم از ابمیوه گیری و جارو برقیش راضیه ولی خدمات پس از فروششون خوب نیست همینباعث شد که من برم پنکه
مارک مدیا بخرم که چینیه ولی با کیفیته

پودر سپید به نظر من فرقی با مدلهای خارجیش نداشت و من ار همون استفاده می کنم

ولی صابون دست داوو استفاده می کنم سیو به دستم نساخت

روغن مایع ایرانی ولی زیتون رو خارجی رو ترجیح می دم

هیچ چیز برای آنهایی که می اندیشند، مُقدس نیست و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نقد نشود

اما لوازم آرایشی مای ایرانی نیست
و چون من در مورد پنکک و رژ و لاکش خوب نشنیدم
نمی تونم ازش استفاده کنم

هیچ چیز برای آنهایی که می اندیشند، مُقدس نیست و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نقد نشود
2706