2737
2739

نمونش همین خانومه چجوری آنقدر سنگ دله یاد نامت ری سیندرلا می‌افتم بعضی وقتا خونه من مهد کودکه چون عاشق بچه هام براشون مادری میکنم بااینکه خدا بهم فرزندی نداده ولی دل هیچ بچه ای رو نشکوندم برام فرقی نمیکنه بچه خواهر شوهرمه بچه داداشمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنیا داره رو به بدی و نابودی پیش میره انسانیت تو خیلیا مرده. متاسفانه الان هدف همه شده فقط پول.. حتی واسه پول جون همو میگیرن. دیگه محبت به بچه به کنار

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2728

چون هر ادمی با هم متفاوته قرار نیست کل آدما مث هم باشن ... این خانومم بدی ک ب بچه نکرده فقط حس قلبیشو اینجا بیان میکنه وگرنه جلو بچه خوبه ب ظاهر ..‌ در کل بعضیا دلشون کوچیکه

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
چون هر ادمی با هم متفاوته قرار نیست کل آدما مث هم باشن ... این خانومم بدی ک ب بچه نکرده فقط حس قلبیش ...

اینو قبول ندارم حس آدم ها توی رفتار وحتی نگاهشون پیداست محاله ممکنه کسی دوست نداشته باشی بتونی محبت کنی 

اینو قبول ندارم حس آدم ها توی رفتار وحتی نگاهشون پیداست محاله ممکنه کسی دوست نداشته باشی بتونی محبت ...

محال نیست چون تجربش نکردی من از دختر جاریم در حد مرگ متنفرم ولی بوسش میکنم بغلش میکنم بهش محبت میکنم ولی ظاهری .... بشدت دختر لوس و بی تربیت و بدیه ۴ سالشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2740
محال نیست چون تجربش نکردی من از دختر جاریم در حد مرگ متنفرم ولی بوسش میکنم بغلش میکنم بهش محبت میکنم ...

چرابهش ظاهری محبت میکنی منم با جاریم مشکل دارم نمیدونم بابچش چجوری باشم

چرابهش ظاهری محبت میکنی منم با جاریم مشکل دارم نمیدونم بابچش چجوری باشم

چون با جاریم بشدت خوبیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40