2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن پسرم

264 بازدید | 26 پست

پسرم سه روزه از پوشک گرفتن روز اول دوم که اصلا نمی گفت جیش دارم ولی روز سوم وقتی کارشو انجام میده میگه جیش دارم به نظر تون یاد میگیره واقعا خیلی پروسه سختیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

وایی این مشکل بزرگ منه . پسرم نزدیک سه سالشه ولی هرکاری می‌کنم نمیتونم از پوشک بگیرمش 😫☹️خودشم نمیخاد اصلا و دوست داره پوشک باشه 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا منتظر میمونی خودش بگه.. ببین تا یکماه اول باید خودت سریع ببری دستشویی در طول روز مایعات که میخوره هر نیم ساعت ببرش.. غذا که بخوره یکساعت ببر بگو ماما جیش کن یا پی پی کن.. دیگه خودش آشنا میشه و احساسش میکنه... اکر منتظر بمونی تادبگه ممکنه خودشو. خیس کنه

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
وایی این مشکل بزرگ منه . پسرم نزدیک سه سالشه ولی هرکاری می‌کنم نمیتونم از پوشک بگیرمش 😫☹️خودشم نمیخ ...

ممن دوسالگی پسرمو هم از پوشک گرفتم هم ازشیر.. باید مادر زرنگی باشی اگر عادت کنه تا چهارسالگی باهاشه هااا.. درضمن پسرا هم عفونت میکنن با وجود پوشک 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706