2733
2734
عنوان

روش ابوعلی سینا در سونوگرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 169466 بازدید | 310 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این روش نه پایه علمی داره و نه عملی و تجربی
من حتم دارم که ابو علی سینا هم این روش رو نداشته
علت نوسان پاندول ارتعاشات نبض نیست بلکه لرزش های خفیف دست خودآدم هست
و هر بار ممکن است یه چیز بشه
امتحان کنید با فواصل 5 دقیقه 10 بار انجام بدید بهتون قول میدم 3 دفعه دورانی میشه 3 دفعه چپ و راست و سه دفعه بالا و پایین
اینو امتحان کردم خودم که میگم
شیر یا خط بیارین احتمال درست در اومودنش بیشتره
2731
یعنی چی؟
انگار اومدین بیش یه کف بین یا فالبین؟؟
منم به اینجور حرفا اعتقاد ندارم..

بابا الان تو قرن چندم هستیم؟

زشته بخدا این بچه بازیها..
ببخشیدا ولی
اینم خرافاته دیگه

چه فرقی با جهالت داره..

واسه اونایی که این تابیکو به اینجا رسوندن واقعا متاسفم

سلام به همگی من تازه این تایپیکتون رو دیدم به شما اطمینان میدهم که این روش کاملا درست است وجوابش هم قطعا درست من خودم سالها این مسئله روروی افراد مختلف از مجرد تا متاهل از مرد تا زن از جوان تا پیر امتحان کردم وحتی یک مورد خطا وجود نداشت من حتی روی زوجها به طور جداگانه امتحان کردم و جوابها یکی دراومد ممکنه با عقل جور نیاد ولی کاملا درسته . همکارمن سونونشون نمی داد بچش چیه بهش گفتم اینهمه پول به دکترها نده بیا من بهت میگم براش انجام دادم پسربود هفته بعد رفت سونو وبالاخره سونوهم نشون داد پسره والان هم پسرش توبغلشه
در مورد زن داداشم هم همینطورشد و جواب درست از آب دراومد
2738
سلام به همه مامانای خوب.من این روش رو برا مادرشوهرم امتحان کردم درست بود.اما 1 سوال؟؟؟؟من الان تو هفته 12 هستم و این روش رو ازمایش کردم نی نیم پسر بود اما قبلا 1 سقط تو 10هفته داشتم حالا الان تکلیفم چیه؟یعنی بچه سقط شدم پسر بوده یا اینی که الان حامله هستم.خواهش می کنم جواب بدین مرسی
بچه ها من این موضوع رو تازه دیشب فهمیدم و روی سه نفر امتحان کردیم درست بود
برای خودم هم دقیقا درست در اومد

بچه ها روش کار اینطوریه که یه زنجیر طلا رو می گیرید دستتون و یه جا ثابت می شینید و زنجیر رو با کمی فاصله روی نبض دست چپتان ثابت نگهمیدارید بعد خودش شروع به حرکت می کنه اگه در جهت انگشت و بازو حرکت کرد بچه اولتون پسره و اگه به طرفین مچتون حرکت کرد دختره
برای تعیین جنسیت بقیه فرزندانتان خودش اگه همجنس اولی باشه کمی ثابت میشه و در همون جهت اولی حرکت می کنه و اگه جنس مخالف باشه چند بار بصورت دایره می چرخه و بعدش بهمون روش اول یعنی اگه پسر باشه بطرف انگشت و بازو و اگه دختر باشه بطرفین مچ می چرخه
و در اتمام کار خودش در یک نقطه ای ثابت میشه
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
آره حنا جون این روش تا جایی که من می دونم برا همه درست در اومده
ولی برا حامله ها جواب نمی ده یعنی درست نشون نمی ده
من شنیدم این که به صورت دایره می چرخه تا ثابت بشه تعداد ماههایی رو نشون میده که طول می کشه تا باردار بشی
سلام به همه مامانا.خوب منم روی جند نفر از خانم های فامیل امتحان کردم درست دراومد از منم راست وچپ حرکت کرد چند دفعه امتحان کردم باز هم راست وچپ حرکت کرداما سونو گفته دختر .نمدونم کدوم درست میگه .فرق نمیکنه فقط سالم باشه
سلام به همه مامانای خوب.قاصدک جون حنا جون و حدیثا جان لطفا اگه می تونین به سوال من جواب بدین من 7 ماه پیش کورتاژ داشتم و الان 5 ماه حامله هستم و این روش رو تو ماه 2 همین حاملگی برا خودم ازمایش کردم و نشون داد پسره.حالا یعنی اونیکه کورتاژ کردم پسر بود یا اینی که حامله هستم؟ممنونم ترو خدا جواب منو بدین
2706