2733
2734
عنوان

میخام شوهرم لو بدم 😭

1249 بازدید | 44 پست

بچه همون ک توی تاپیک قبلیم گفتم شوهرم میگه میخام برم شوتی ، اگه دیدم واقعا میخاد همچین کاری کنه ب پلیس گزارشش میدم ، نمیخام اتفاقی براش بیفته 😭💔 اشکال نداره باهام بد بشه عصبی بشه عوض چیزیش نمیشه 😭 دارم دیوونه میشه به بابام و مامانم و خانواده خودشم گفتم هیچکی نتونس جلوش بگیره 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسی با اجازه تروخدا تاپیک قبلم رو گزارش بزنین التماس میکنم انگار شناسایی شده

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
2740

شوتی =قاچاقی 

خودم توی تایپیک قبل استاتر فهمیدم 

لوش بدی جریمه رو خودتون که باید بدین بازم ضرر میکنی اگه زندان نره و ماشین تون هم توقیف نشه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

نکن این کار رو ممکن جریمه براش ببرن ،زندانی بشه ،زندگیت از هم بپاشه

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2706