2737
2734

سلام خانما 

من بارداري دوممه 

وضع اقتصاديمون بد نيست الحمدالله 

ولي من بچه هام جنسيتشون يكيه و 

از سيسموني دو دست لباس صفر و سايز يكم دو يا  سه دست نو 

و بيروني نو و در حد چند بار استفاده شده نگه داشتم و مونده همه هم ١٠٠درصد كتان و برند niliهستن 

كرير ساك اغوشي تشك ساحلي همه در حد واقعا نو هستن 

امروز از انبار در اوردم 

چند تا سوال دارم 

بعضياشون با اينكه نو نو هستن يكم لك زرد گرفتن نميدونم از چيه با چي بشورم بره بندازم كهنه شويي يكم وايتكس برايزم چون اونايي كه زرد شدن سفيد يك دستن ؟؟

چند دست برا نوزادي نيازه چون قبلي سيسموني بود مامانم خيلي خريد كرد الان واقعا نميخام چيزي الكي بي استفاده بمونه همون موقع چقد گفتم مامانم به حرفم توجه نكرد 

بجز لباس شيشه شير و پوشك و دستمال مرطوب حوله ولباس و وسايل شستوشو و پماد ديگه چيا نيازه 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

يكي از اقوام برا عروسش ميگفت شگون نداره وسايل بچه قبليو استفاده كنين 😐😐😐😐شماهم همچين چيزي شنيديد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

هيچ كدومم از مد نرفته و قديمي شده باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چتو دورپیچ قنداق فرنگی اگ میخای بغلش کنی ببریش بیرون کالسکه 

چیزی نیس اون لکای زرد و لباس بچه منم داشت یکم وایتکس زدم شستم بعد اتو کردم نوعه نو بودن منم برا دخترم همین کارو کردم ی چند دسستم نو خریدم براش تا حالا از نوزادی دراد یکم بزرگتر شه بیشتر میگیرم براش

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2728
يكي از اقوام برا عروسش ميگفت شگون نداره وسايل بچه قبليو استفاده كنين 😐😐😐😐شماهم همچين چيزي شنيديد

چرت گفته بابا،،منم وسایل پسر اولم بعداز هشت سال نو نو از جعبه دراوردم استفاده کردم واسه دومی

درمورد لک زرد اطلاع ندارم لباسای پسر من لک نشدن،،ولی نوزادیا رو‌کامل نو خریدم،،ساک بیمارستان و وسایل داخل ساکم خریدم بقیه رو‌همونا استفاده کردم

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

خرافات😐

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

این چه حرفیه 

حرف من درآوردی اقوام مهمه 

یا آیه ی قرآن که میگه 

( خدا اسراف کاران را دوست ندارد ) 

منم بچه ی دوم رو باردارم 

چند دست لباس نو و وسیله از بچه ی اولم مونده همه رو برای این یکی هم می‌خوام استفاده کنم 

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

دیگه نخر همونا رو استفاده کن،اونایی که سفیدن یه کم وایتکس بزن و بشور و بعد با آب فراوون آب بکش 

ست لحاف و تشک که توش قنداق فرنگی هست هم اگه از قبل مونده که استفاده کن ،اگه هم نیست دوباره بخر

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

كسي نيست 

شما بوديد همه رو از اول ميخريديد 

يادم رفت تشك نوزاد هم دوتا دارم يكي كاملا نو يكي يكم استفاده شده 

پشه بندم در حد يك ي دوبار استفاده 

خسيس نيستم و واقعا خيلي لباسا رو بخشيدم ولي اخه بخرم مصرف گراييه به نظرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه اصلا نشمیدم ،این حرفا چیه ،وقتی هست چرا آدم توی این وضعیت اقتصادی الکی به خودش فشار بیاره

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چتو دورپیچ قنداق فرنگی اگ میخای بغلش کنی ببریش بیرون کالسکه  چیزی نیس اون لکای زرد و لباس بچه ...

اونا رو داره همه كالسكه و دورپيچ  همه چي از قبليه و واقعا هم نو هستن اصلا خيلياش تو كاوره و استفاده نشده مثل تشك ساحليش 

خي پس بشورم بندازم تو افتاب بعدم اتو بزنم ميزه 

مرسي

1
5
10
15
20
25
30
35
40
كسي نيست  شما بوديد همه رو از اول ميخريديد  يادم رفت تشك نوزاد هم دوتا دارم يكي كاملا ...

یه سری لباس هم برای نوزاد کادو میارن،یکی ،دو دست لباس بیشتر نخر

وسایل شوینده و بهداشتی،شیشه شیر  و  پوشک بخر

2706