نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > آمادگي و اقدام براي بارداري > خانم ها :هرچي ميدونيد ،شنيدين،ديدين،تجربه كردين ،كه باعث خوشگل شدن ني ني ميشه زود زود بيان بگيييييييييييييييييييييييييين

موضوع: خانم ها :هرچي ميدونيد ،شنيدين،ديدين،تجربه كردين ،كه باعث خوشگل شدن ني ني ميشه زود زود بيان بگيييييييييييييييييييييييييين + اظهار نظر

1   2   3   4   5   6  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
مريم پست ها : 1170عضویت:1388/3/13
1388/4/18 - 11:23 صبح
خواندن سوره يوسف بر سيب سرخ در بارداري بچه را زيبا مي كند.

من خودم در بارداري 2 بار سوره يوسف را خواندم هر دفعه بر يك سيب سرخ و ني نيم هم زيبا و با نمك شده.
حتي وقتي بدنيا اومد همه گفتن چه نوزاد با نمكيه.
خواندن آيه الكرسي هر روز و گذاشتن دست روي شكم بچه را باهوش ميكنه و حافظ كودك است.
مريم پست ها : 1170عضویت:1388/3/13
1388/4/18 - 11:25 صبح
در مورد شيردهي نمي دونم چون ديگه بچه شكل گرفته فكر نمي كنم بشه كاري كرد ولي با تغذيه خوب مادر و نوزاد نوزاد تپلي ميشه و با نمك!
رها61 پست ها : 294عضویت:1388/2/5
1388/4/18 - 4:44 عصر
سالي جون ،آوا جون، ،ريحانه جون ،هلن جون،رعنا جون،شيمن جون، مريم جون واقعا ازتون تشكر ميكنم كه اومدين واطلاعاتتون رو اينجا گذاشتين.موفق باشين

شيمن جون دخمل خنده روتو بخورم الهيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي حتما مزه كاكائو هم ميده به به به به به بههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

يه تشكر ويژه هم از سوسانوي عزيزم عالي بود خانمي بازم منتظر مطالب جديدت هستم .

ياس خاكي عزيز شايد تغذيه خوب وسالم تاثير خوبي داشته باشه تو دوران شير دهي
1388/4/18 - 4:47 عصر
راستي خانم ها من منتظر ني ني هستم هنوز ني ني نداررررررررررررررررررررررررم (گريههههههههههههههه) ولي خوب آينده نگرم (هههههههههههههههههههههههههههه)

مي خوام حسابي اطلاعاتمو در اين زمينه زياد كنم درسته منتظر ني ني ام وليييييييييييييييييييي دليل نميشه نا اميد بشم وبه فكر خوشگلي ني ني خودم نباشم مگههههههههههههههههههه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ايشالا با دعاي شما منم اين ماه نتيجه بگيرم تا فصل هلو وخربزه و.............. تموم نشده حسابي استفاده كنم
1388/4/18 - 4:51 عصر
اينم حال و روز من اگه خواستين بيشتر در مورد من بدونيد(هههههههههههههههههههههههههه)

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=13630&postID=1162466#1162466
1388/4/18 - 4:53 عصر
راستي ميگن آب دريا هم نيني رو خوشگل ميكنه وسفيد خواهر شوشوي من خورد تو بارداريش ولي دكترش خيلي دعواش كرد گفت آب دريا الان خيلي آلوده است

البته ني ني شون خيلي سفيد و اينطوري نشد ولي در عوضش خيلي با نمك وتو دل برو شد وسبزه ولي خيلي خواستنيه

فكر كنم با نمكيش هم به خاطر آب درياست ديگههههههههههههههههه
1388/4/18 - 4:54 عصر
البته من 2 تا خواهر شوشو دارم اوني كه تو پست قبلي گفتم بزرگه است نه كوچيكه كه گفتم تو بارداريش ماست زياد خورده
1388/4/18 - 5:09 عصر
عوامل موثر در رنگ موي نوزاد
بسياري از صفات جسمي و روحي كودك وراثتي مي باشد اما استفاده بعضي از ميوه ها ، سبزي ها و غذاها مي تواند در بعضي از صفات كودك اثر گذارد .به گزارش ايونا ، رنگ پوست نوزاد ، بهترين معرف كبد و غدد داخلي مادر است .بنابراين براي اين كه فرزندانتان رنگ و روي خوبي داشته باشد و كبدش هم سلامت باشد در هنگام آبستني به سراغ دوستان كبد برويد بهترين دوست كبد ، روغن زيتون است .غير از روغن زيتون ، روغن ماهي ، كره ، روغنهاي نباتي ، خيار ، كاهو ، كاسني ، هويج زرشك ، عناب و نعناي دم كرده براي خوش آب و رنگ شدن نوزاد فوق العاده موثر است .خوردن ميوه و سبزي هايي كه ويتامين ث دارند در رنگ طفل موثر است و آنان را زيبا مي كند .رنگ خفه و تيرهخوردن غذاهاي مانده و فاسد ، مخصوصا گوشتي كه توليد مسموميت مي نمايد ، رنگ نوزاد را تيره و مايل به زرد مي كند .پر خوري و علاقه به خوردن غذاهاي يكنواخت رنگ كودك را تيره و خفه و مايل به زردي مي نمايد .استنشاق دود زغال ، سيگار كشيدن و حتي در اتاقهاي پر جمعيت نيز در تيرگي رنگ نوزاد دخالت دارد .رنگ مو1)براي آن كه نوزاد موي مشكي داشته باشد :براي مشكي شدن موي سر نوزاد ويتامين د لازم است .بنابراين استفاده از حرارت آفتاب در حد متعادل و خوراكي هاي كه ويتامين هاي آن را دارند مي تواند در مشكي شدن موي اثر بگذارد و نيز استفاده از غذاهايي كه داراي مواد گوگردي هستند .خوشبختانه گوگرد در اغلب غذاها مخصوصا پياز ، سفيده تخم مرغ ، كلم ، خيار ، ترب به مقدار كافي موجود است ، افراط در خوردن شنبليله نيز مو را مشكي مي كند .1) براي خرمايي شدن موي نوزاد :وقتي مادر ويتامين به قدر زياد داشته باشد و از ويتامين آ به مقدار زياد استفاده كند موي نوزادش خرمايي مي شود .خوردن روغن ماهي هنگام حاملگي به اين موضوع كمك مي كند .3)براي اين كه نوزاد سرخ مو شود :وقتي آفتاب به سر و بدن مادر نرسد و مصرف ويتامين ها علي الخصوص ويتامين د كم باشد موي نوزاد سرخ خواهد شد پوست اين اطفال چربي كمتري دارد .2) بور شدن موي سر نوزاد :وقتي به علل زير ويتامين د به جنين نرسد موي او بور مي شود- مادر زياد استحمام نمايد- مادر به قدر كافي از نور آفتاب استفاده نكند- نطفه كمي عليل بوده يا متعلق به يك مرد الكلي باشد و يا آميزش به هنگام مستي پدر باشد و يا مادر الكلي باشد . - نطفه متعلق به يك مرد پير بوده يا اساسا نيروي
1388/4/18 - 5:14 عصر
دارم درباره اين موضوع سرچ ميكنم
1388/4/18 - 5:20 عصر
براي زيبا شدن جنين از انار " سيب و شير استفاده كنيد.

اگر براي خوردن شير مشكلي نداريد بهتره روزي ? بار

شير مصرف كنيد

شير غير از زيبايي پوست جنين به تشكيل استخوان هاي

محكم به او كمك ميكند.

1388/4/18 - 5:21 عصر
خوراكيهاي مؤ ثر بر جنين در حاملگي

تيتر : خوراكيهاي مؤ ثر بر جنين در حاملگي
خلاصه : زنان حامله چه بخورند تا فرزنداني باهوش و زيبا داشته باشند
متن كل خبر : " پيامبر اسلام " ( ص ) فرمودند :

" زنان آبستن در آخرين ماههاي بارداري خرما بخورند تا فرزاندانشان خوش اخلاق و بردبار شوند "(1)

و همچنين فرمودند : " به زنان آبستن سفارش كنيد به بخورند تا فرزاندانشان خوش اخلاق شوند ."(2)

" امام رضا " ( ع ) فرمودند :

" خوردن به عقل و هوش را زياد مي كند " (3)

پيامبر اسلام فرمودند:

" هر زن آبستني كه خربزه بخورد بچه اش زيبا و خوش اخلاق مي گردد . " (4)

" امام صادق " ( ع ) فرمودند :

" به زنان خويش دردوران نفاس شان خرماي برني بخورانيد تا اولاد شما خوب وزيبا شوند . "(5)

و فرمودند زن بارداري كه به بخورد فرزندش خوشبو و سپيدرو مي گردد.(6)

"امام رضا " ( ع ) مي فرمايند :

" به زنان حامله كندر بخورانيد تا فرزندي كه در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قيافه و خوش اخلاق و ... گردد " (1)

پيامبر اسلام ( ص ) مي فرمايند :

" بانوان را در ماهي كه وضع حمل مي كنند خرما بخورانيد تا فرزاندانشان حليم و پرهيزگار گردند

نل پست ها : 97عضویت:1388/3/21
1388/4/18 - 5:41 عصر
سلام . من خيلي دوست دارم رنگ چشم بچه ام روشن بشه . ولي من وشوهرم هر دو مشكي چشم هستيم.دايي شوهرم چشمش سبز ه. ميشه بچه من به اون بكشه؟
كاش ميشد يه چيزي بخوريم كه رنگ چشم بچه سبز زمردي بشه. واي كه اگه دختر باشه چي ميشه
1388/4/18 - 5:45 عصر
به جز زيبايي يه سري مسائل ديگه هم هست . البته من خودم نميتونم رعايت كنم چون خيلي سخت وزيادن .ولي واستون ميذارم
1388/4/18 - 5:46 عصر
در وقت جماع كردن سخن مگوييد كه اگر از آن نزديكي فرزندي متولد شود آن فرزند شايد لال شود

جماع نكنيد در اول ،ميان ؛ وآخر ماه كه ديوانگي وخوره به آن زن وفرزند وارد مي شود يا فرزند سقط ميشود

هنگام جماع كردن بايد از نگاه كردن به فرج خودداري كرد كه فرزند كور ميشود

به شهوت و خواهش زن ديگر با زن خود جماع نكنيد اگر فرزند ي بدنيا آيد مخنث يا ديوانه باشد

جماع نكنيد مگر آنكه هريك دستما لي جداگا نه داشته باشيد

با يك دستمال خود را پاك نكنيد كه دشمني پديد آيد/شايد بعضي از موارد امروزي نباشد اما دانستني است

ايستاده جماع مكنيد كه شيوه حيوانات است

در شب عيد فطر جماع نكنيد كه اگر فرزندي متولد شود شر باشد

در شب عيد قربان جماع نكنيد كه شايد فرزند تان شش يا چهار انگشتي شود

در مقابل آفتاب جماع نكنيدكه فرزند بد حال وپرشان شود

درميان اذان و اقامه جماع نكنيد / بي وضو با زن جماع نكنيد / در روز آخر ماه شعبان جماع نكنيد

بر پشت بام جماع نكنيد / در شبي كه به مسافرت ميرويد جماع نكنيد

اگر به سفر سه روزه ميرويد جماع نكنيد

--------------------------------------------------------------------------------

در شب دو شنبه جماع كنيد كه اگر فرزندي رسد حافظ قرآن وراضي به قسم خداوند باشد

اگر در شب سه شنبه جماع كنيد وفرزندي رسد دهانش خوشبو ، دلش رحيم ، دستش جوانمرد ، ودهانش از غيبت و بهتان پاك باشد

وهرگز در شب چهار شنبه جماع نكنيد

اگر جماع كنيد در شب پنج شنبه وفرزندي بدنيا آيد حاكمي باشد از حكام شريعت ياعالمي از علماء

واگر در روز پنج شنبه وقتي كه آفتاب در ميان آسمان باشد باهمسر خود نزديكي كنيدوفرزندي نصيب شود ، شيطان نزديك او نشودتا پير شود وخدا اورا روزي ميكند سلامتي در دنيا ودين

اگر جماع كنيد در شب جمعه آن فرزند خطيب و سخنگو باشد

اگر جماع كنيد در روز جمعه بعد از عصر فرزندتان از دانايان مشهور باشد

اگر جماع كنيد در شب جمعه بعدازنماز عشاء اميد هست كه آن فرزند از ابدال باشد

جماع نكنيد در ساعات اول شب / جماع نكنيد در حيض / جماع نكنيد وقتي كه خضاب به حنا بسته ايد

جماع نكنيد در جايي كه كودكي است زيرا آن كودك ، يا فرزندي كه بدنيا آيد زنا كار شود

جماع نكنيد در حا لي كه كسي بيدار باشد يا صداي نفس ها يتان را بشنودكه فرزندتان رستگار نشود

جماع نكنيد در حا لي كه رو به قبله يا پشت به قبله هستيد چون كراهت دارد

مستحب است در شب اول ماه مبارك رمضان جماع كردن

ازكتاب حليه المتقين انتخاب شده بود

نازگلي پست ها : 5583عضویت:1388/4/13
1388/4/18 - 6:15 عصر
سلام........ من تو كتاب ريحانه بهشتي خوندم كه قبل از بستن نطفه شوشو گلابي ميل كند بچه زيبا مي شود . كاسني اسپرم زياد و هم زيبا مي كند
1388/4/18 - 6:48 عصر
به هم در دوران بارداي بچه رو سفيد مي كنه
1388/4/18 - 6:50 عصر
واي نل جون چرا اين كارا انجام نمي دي به نظر من خيلي مهم اگر چه سخت باشه
1388/4/21 - 12:03 عصر
ممنون از همگي

ديگه چه خبر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مطلب جديدي پيدا نكردين كه به درد اين تاپيك بخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1388/4/21 - 12:04 عصر
من يه كتاب دارم اسمش اينه (اگر فرزند زيبا مي خواهيد ) توي اين كتاب هم يه مطالبي هست ايشالا سر فرصت براتون ميذارم
1388/4/21 - 12:05 عصر
راستي من شنيدم خوردن زيتون زياد هم در بارداري باعث زيبائي جنين ميشه.

كسي هست كه شنيده باشه يا امتحان كرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1   2   3   4   5   6  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: