2737
2739
عنوان

خبررسانی درخصوص اجرا نمایش ها و تئاتر های ویژه کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 104958 بازدید | 1186 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنامه تالار هنر
بهمن ماه و اسفند ماه

تاریخ دو شنبه 24/11/90 برنامه نمایش های جدید تالار هنر

نمایش پسر پنبه به سر ساعت اجرا 45/17

نمایش پسر بلا دیو ناقلا ساعت اجرا 15/19

دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
اجرای نمایش "پسرک پنبه به سر" نوشته لیدا وعیدی به کارگردانی علیرضا دری و نمایش عروسکی و موزیکال"آدم بلا دیو ناقلا" نوشته و کاری از مریم کاظمی تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.
داستان نمایش "آدم بلا دیو ناقلا" به زندگی موازی آدم‌ها با دیوهای ذهنی‌شان و دیوها با توانایی‌های خارق‌العاده‌شان اشاره دارد. دیوهایی که در داستان‌ها و ضرب‌المثل‌های ما وجود دارند، در این نمایش به صورت عینی دارای شهر و زندگی شهری و احساسات می‌شوند، تا نشان دهندکه در صورت وجود، چطور با انسان‌ها هم‌زیستی می‌کنند.
حسین محب‌اهری، میثم یوسفی، سارا بنی‌صدر، آنا نمک‌چیان، حسین مزینانی، پریسا فلاح‌زاده، عماد سالکی عروسک‌گردانان و بازیگران نمایش"آدم بلا دیو ناقلا" هستند و در نمایش "پسرک پنبه به سر" که کاری از گروه هنری، یارا است، افشین قدیمی، لیدا وعیدی، مژگان ملایی، توحید غنی زاده، سید میثم حسینی، سید عماد حسینی، مونا موسوی و بازیگر نوجوان هلیا جعفری نیکو به ایفای نقش می پردازند.

دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
2731
مهسا جون من هنوز با تالار تماس نگرفته ام که بپرسم مال چه گروه سنی هست
ولی اگه زنگ زدم و خواستم برم میپرسم و اینجا اطلاع میدم به دوستان
و اگر بچه هام رو بردم حتما میام و تعریف میکنم که خوب بود یا نه
نمایش رویای باغ سحر آمیز به نویسندگی مجید شکری و کارگردانی فاطمه عرب کرمانی همه روزه در ساعت 18 به روی صحنه سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران می‌رود.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا،این نمایش داستان پسر بچه‌ای را روایت می‌کند که وارد باغ سحر آمیز شده و با دو تا از میوه‌ها و غولچه‌ای که در باغ زندگی می‌کند، طرح دوستی می‌ریزد و...

رضا غفارنژاد مولائی، ابراهیم ناصری، سعید حاجی حیدری ، مصطفی دارابی در این نمایش نقش‌آفرینی می‌کنند و آهنگسازی رویای باغ سحر آمیز را رضا صوفی بر عهده گرفته است.

نمایش رویای باغ سحر آمیز همه روزه تا پنجم اسفند ماه در ساعت 18 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.
نمایش افسانه های نو به نویسندگی داوود کیانیان و کارگردانی حسن دادشکر همزمان با دهه مبارکه فجر درمرکز تئاتر کانون به روی صحنه خواهد رفت.

شایان ذکر است این نمایش از جدیدترین تولیدات کانون است که در جشنواره تئاتر فجر هم حضور خواهد داشت.

افسانه های نو داستان داستان باثار پسر لقمان را روایت می کند که کودکی کنجکاو است و می خواهد مثل پدرش باشد.لقمان با بازی و نمایش به او می آموزد که چگونه به خواسته خود برسد.

این نمایش با نگاهی نو به افسانه ای قدیمی برای اجر، از شیوه های متنوع تکنیکهای عروسکی و انیمیشن با تکیه بر نمایش آموزشی اجرا می شود.

طراحی و ساخت عروسک ها به عهده فرناز بهزادی، طراح صحنه و لباس تینادادشکر و نمایشگران آن سعید ابک و مجتبی معاف می باشند. واحد انیمیشن با محمد ناصری و محمد خضری و دستیار کارگردان غزاله مرادیان است.

نمایش افسانه های نو با 45 اجرا در آغاز دهه فجر به روی صحنه خواهد رفت. اجرای صبح با هماهنگی قبلی برای مدارس و مهد ها و اجرای بعدازظهر در ساعت 17.30 برای عموم مردم خواهد بود. برای هماهنگی و رزرو شماره تلفن 88980721 جوابگو خواهد بود.
زمان اجرا:بهمن و اسفند
2738
نازگل جون از اطلاع رسانیت ممنونم عزیزم
ما دیروز رفتیم نمایش افسانه های نو. جالب بود. کلا دو تا بازیگر داشت و صحنه هم از دو تا نردبون و یه تخته چوب تشکیل شده بود. هفت نا نمایش کوتاه پندآموز داشت که برای هر کدوم عروسکها عوض می شد و چیدمان صحنه هم تغییر می کرد. دختر من 6 سالشه و خیلی خوشش اومد ولی فکر می کنم برای بچه های کوچیک خیلی جذاب نباشه و بیشتر مناسب بچه های سالهای اول دبستان باشه.
ممنونم نازگل جون
نازگل جان در کدوم تالار کانون فرهنگی اجرا میشه نمایش افسانه های نو
منظورم آدرس اون مرکز رو میخوام
سلام دوست خوبم....مرسی از تاپیک جالبت...من هم سعی می کنم دخترم را همه تئاترهای خوب ببرم...این هفته هم می خوام ببرم نمایش حاجی فیروز که همه روزه از ساعت 6 تا 7 تو فرهنگسرای ابن سینا شهرک غرب روی صحنه است.
الان 4 ماهه که اینجا نمایشهای موزیکال مخصوص بچه ها می ذارند...بد نیست...نمایش جنگلیها خوب بود هزار جوراب پا خوب بود ولی مال ماه پیش اصلا" خوب نبود...در حال حاضر هم که حاجی فیروز روی صحنه است تا اواخر اسفند...خودشون می گن واسه بچه های بالای 4 سال ولی دختر 3 ساله من حسابی لذت می بره....
گاهی اونقدر خدا زود به خواستمون جواب می ده که باورمون نمی شه از طرف اون بوده...اینجاست که می گیم :"عجب شانسی آوردم"
2706