2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیگه پست نمیزاره،فالوراش افزایش پیدا کردن بعد هی از خودش استوری میزاشت،یهو غیبش زد

هیچوقت دنبالش نکردم 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀

من در هیچ قسمت زندگیم پروفایل نذاشتم ...

نمیدونم چرا کار عبثی می بینمش..

البته اونایی که انجامش میدن قطعا حالشون خوب میشه که انجام میدن...من برام عبثه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

هیچی کلا اهل بیوو پروف نیستم خیلی از برنامه هارو هم ندارم

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
2740
پس چرا میگی هیچی ؟ عکس از دستمون موقع حلقه دست کردن بذارم ضایعست؟

اره

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
من در هیچ قسمت زندگیم پروفایل نذاشتم ... نمیدونم چرا کار عبثی می بینمش.. البته اونایی که انجامش می ...

عبث خانم پس الان چرا پروفایل داری 😂

آتش لازم نیست در این شهر...اینجا انسان از انسان میسوزد🥀

هنوز این کار خز بعد عقد هست🙄

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2706