2733
2739
عنوان

بعد از۱۸سالگی بازم اجازه لازمه؟

158 بازدید | 15 پست

من ۲۵سالمه و بعضی مشاغل که به روحیه ام نمیخوره و بعضیا هم که با پدرم مشورت میکنم قبول نمیکنه میگ محیطش خوب نیس

در کل تو این سن سرهر کاری رفتن اجازه پدر لازمه؟چون ممکنه درکی از اون محیط و کار نداشته باشن و اشتباه مخالفت کنن

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله ، من بالای ۳۰ هستم با سه تا بچه اگر پدر و مادرم در موضوعی راضی نباشند انجام نمیدم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728

من جایی نمیرم ک اجازه بگیرم خوشبحالت میتونی بری

فاقد اعصاب😶‍🌫️آلمای سایتم چون بهم میگن آلبالو کاربریم شد آلبالوچهخخخخ جهت برطرف شدن کنجکاویتون داخل تایپیکای جنجالی تگم کنید البته جز موضوع های خیانت و حس شش اگه مشکلی داشتید و نیاز داشتین خودتونو خالی کنید تگم کنید آرزوم اینه به مردم کمک کنم درد هایی که خودم کشیدمو نکشن همتون جای خواهر نداشتم هستین خوشکلا اگه دیدین نیستم بخاطر امتحانا هست عزیزای دل😍

خیر نیاز نیسن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
درسته ولی بلعکسش هم هست شاید تو درکی از اون محیط نداشته باشی و اونا داشته باشن  ببخشید این حرف ...

میدونم چی میگی ولی محیط دخترونه منظورمه 

بابام یه شغلی داره ک خیلیا میشناسنش و میگ کسر شان دخترم هس برره سر هرکاری

ولی من دوستدارم خودم درآمد داشته باشم حرف مردم برام اهمیت نداره

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2738

اگه خانم هستی تا زمان ازدواج شرعا اجازه دسته پدره ولی قانونا بعد هجده سال تصمیم گیرنده خوده فرده اما بنظرم حتی آدم ازدواجم کنه از لحاظ فکری خانواده اشو پشت سر نزاره خوبه چون میبینی یه جا به مشکل میخوری پلی برای برگشت وپشتوانه ای برای مشکلاته فردات باشه

من جایی نمیرم ک اجازه بگیرم خوشبحالت میتونی بری

هنوز ک نرفتم سر کار ،ازنظرشون کارای کارمندی و اداری خوبه که ب لطف سهمیه و پارتی جایی واس دختر نیس 

میدونم چی میگی ولی محیط دخترونه منظورمه  بابام یه شغلی داره ک خیلیا میشناسنش و میگ کسر شان دخت ...

متاسفانه ادازیم با همین مردمی که حرفشون مهم نیس زندگی میکنیم که مولا علگفتن‌جایی که احتمال میدی تهمتی بهت زده بشه اونجا قدم نزار

اگه خانم هستی تا زمان ازدواج شرعا اجازه دسته پدره ولی قانونا بعد هجده سال تصمیم گیرنده خوده فرده اما ...

میدونم چی میگی ولی ببخشید شغل تن فروشی نیس ک راه برگشت نباشه😂 کارای کلینیک و آرایشی و..‌

مجرد احتیاجی به رضایت پدر نداره

پس متاهل نیاز به رضایت پدر داره ؟چه حرفیه بیچاره پدر مادر زحمت کشیدن بچه بزرگ کردن تربیت کردن الان میتونه بچه کارکنه رو پای خودش وایسه به پدر مادر ربطی نداره ؟!!! چی یاد بچه ها میدین 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔
میدونم چی میگی ولی ببخشید شغل تن فروشی نیس ک راه برگشت نباشه😂 کارای کلینیک و آرایشی و..‌

نه منظورم اینه خوبه همیشه حرمتا حفظ شه تا اگه چه مادی چه معنوی آدم به مشگلی برخورد کنه یه کمک‌داشته باشه 

2706