2737
2734
راحله جون این عکسهارو برای شما گذاشتم که ببینی از هر وسیله ای میشه بهترین استفاده رو کرد ....

حالا یه دوری بزن تو خونه ات ببینم چکار میکنی!!!چیزی گیر میاری تغییرش بدی یا نه؟؟؟؟؟؟؟
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
ممنونم عزیزم....اما قدمت کابینت ها میرسه به 10 سال پیش!!!! البته ما یکسال پیش اومدیم این خونه و همه چیز جز قسمتی از کابینتها رو تغییر دادیم چون این خونه چند سال خالی بوده و کابینتهاش تمیز بود ...
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
من برچسبهایی که پشت گاز و سینک زدم رو از مارکTCMآلمان گرفتم و یکساله که هر روزززززززززز میسابمش اما آخ نگفته....

از اون رولیها هم فقط برای کاور کردن جعبه های ضخیم استفاده کردم ...نمی دونم ...اما فکر میکنم مخصوص همین کاره و کنده نمیشه
2706