2737
2734
عنوان

💖نذر صلوات برای حاجت روایی💖

80 بازدید | 16 پست

دوستان هرچقدر که تونستید برام صلوات بفرستین، اسمتونو بگید منم براتون صلوات میفرستم 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما🖤

مرسی عزیزم 💗

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
2731

ده تا صلوات میفرستم 

برا امضام دعا کن 😭

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم واینکه اونی که حرف زده رو نمیشناسم شوهرم چیزی نگفت ولی ان شاءالله که رسوا بشه
هفت تا.توام برا من بخون شوهرم زود زود منو ببخشه و باهام آشتی کنه و زندگیم خوب بشه

عزیزم منم هفت تا خوندم برات انشالله همیشه خوش باشین با هم💗

۱۰تا فردا کنکور دارم التماس دعا یاسمن هستم

گلم منم ده تا خوندم برات انشالله موفق بشی💚

2740
ده تا صلوات میفرستم  برا امضام دعا کن 😭

عزیزم منم ده تا صلوات برات فرستادم، انشالله اونی که میخاد ابروتو ببره به بدترین شکل ممکن تاوان کارشو پس بده

عزیزم منم ده تا صلوات برات فرستادم، انشالله اونی که میخاد ابروتو ببره به بدترین شکل ممکن تاوان کارشو ...

قربونت عزیزم ان شاءالله 

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم واینکه اونی که حرف زده رو نمیشناسم شوهرم چیزی نگفت ولی ان شاءالله که رسوا بشه
اگر تاپیک خرافاتیتو نبندی خدا و اون زمانت رو به فش میبندم

توبه کن تو رو به مادرت قسم میدم خیلی ناراحت کنندست پیام هات خدای ما خدای عشق و آرامش هست از شیطان رانده شده به خدای جهان پناه ببر من عاشق خدای مهربان و بخشنده ام هستم 

2706