2733
2739
و ای عزیزم. دختر من 8 ماه و 10 روزشه توی خواب کاش فقط غلط بزنه. بلند میشه چهاردست و پا میره اینور اونور در حالیکه خوابه. پامیشه میشینه ولی خوابه. نمی دونم چکار کنم. شبها از استرس اینکه نره یه جایی یه جوریش بشه خواب ندارم. همش نگاش میکنم
امیدوارم خوشبختی فقط یک رویا نباشه....با آرزوی خوشبختی دختر زیبایم وانیا، به امید آن روز که دیگر خوشبخت ترین زن روی زمین خواهم بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من خیلی توخواب غلت می زد. یه بار که برای آلرژی بردمش دکتر گفت: بچه هایی که آلرژی دارن تو خواب دماغشون کیپ می شه و واسه اینکه بتونن خوب نفس بکشن دائم غلت می زنن
2731
رهاگلی جون اتفاقا دختر من دائم دماغش رو میمالو.نه به بالش و زمین و اینور اونور.
این آلرژی علائم پوستی نداره؟ شما چکار کردید؟
امیدوارم خوشبختی فقط یک رویا نباشه....با آرزوی خوشبختی دختر زیبایم وانیا، به امید آن روز که دیگر خوشبخت ترین زن روی زمین خواهم بود
بچه ها جون میگم شاید مال دندون درآوردنشون باشه ها؟ مادربزرگم میگه اینکه دماغشو میمالونه به اینور اونور مال دندوناشه. به صطلاح خودشون میگن دندونش دود میکنه. شاید به همین خاطر هم هست که توی خواب غلت میزنه.نظرتون چیه؟ شماها چیزی نشنیدید؟
2738