2737
2739

من متاسفانه دکتر لابیاهام رو از ته برداشته از بیخ صاف صاف کرده بعد مجردم هستم همش نگران اینم ازدواج کنم همسرم بگه چرا برای تو اینطور 

خدا لعنت کنه دکترمو 

الان داشتم یک کلیپ میدیدم دیدم یک دکتری گفت اصلا نباید لابیاهارو از بیخ بردارن باعث میشه عفونت وارد بشه و هزار یک مشکل و میگفت این خودش یک نقص و آناتومی بدن بهم میخوره 

بعد دیدم میگه برای کسایی که دکتر لابیاهاشونو صاف کرده باید عمل پیوند انجام بدن 

آخه من چه خاکی بریزم سرم 

خواهشا مسخره نکنید من این عمل انجام دادم چون مشکل داشتم و.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه چه مشکل بزرگی داشتی که رفتی زیر تیغ اونم وقتی مجردی؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2731

عزیزم عمل لابیا کلا باعث عفونت و هزار مشکل میشه این به کنار بعدم خیلیا واس این عمل میکنن که صاف شه کلا عمل زیباییه شما چه مشکلی داشتی اگه بیش از حد بزرگه میگن فقط یه قسمت کوچیک برداره شما احتمالا با دکتر حرف نزدی اونم همش برداشته

2738

تو گوگل عکس مشابه حالت واژنتون نیست اینجا بزارید؟ اخه هرچی باشه فکر نکنم انقدر نگرانی داشته باشه عزیزم

شما بیشتر بهداشتو رعایت کن دچار عفونت نشی

قیمت جراحی رو هم لطفا بگید

Just do it
2706