2737
2734
سلام...من نه ولی خاله ام خریده از میرانشهر....میگفت خیلی ارزونتر از شهر خودمونه....از کیفیتشم راضیه....ولی تقریبا6سال پیش خریده....الان نمیدونم.....ولی خوب از لوازم دیگه میشه حدث زد باید بین400-500 ارزونتر باشه
عشقم، هسرم و دخترم......
یه خانمی همینجا تو سایت تازگیا بوش خریده بود فکر کنم ۱/۵ میگفت گارانتیم داره
مامانا لطفا برای سلامتی نی نی هامون و برآورده شدن حاجاتمون صلوات***اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمدو عجل فرجهم***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظر من هم وسایل سنگین رو از محل زندگی بخری بهتره، خدای نکرده مشکل داشته باشه، این همه هم هزینه می کنی ضرر نکنی. از بانه هم که میخری باید حواست جمع باشه که اصلش رو بهت بدن و همه چیزش رو قبل خرید برات تست کنند.
محصول های بانه همه OEM هست، یعنی برند های مسخره است که اسم برند معتبر روش میزنن. با این دید خرید کنید حس بدی بهتون دست نمیده تاپیک منم در مورد ماشین ظرفشویی 86m86 بوش تقلبی بانه بخونید ماشین ظرفشویی بانه قطعا چینیه ... هر برندی میخواد روش باشه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1517888&postID=58166921