2733
2739

تازه اسمشو شنیدم  رفتم تو یوتیوب سرچ کردم عبدالله علی مهاجر کلی کلیپ  در اومد از کلی ادم بدبخت که رفتن پیشش و اون فقد با انگشت گذاشتن تو دهن مریض و میگه با اذن الله جن رو ازشون خارج میکنه بعد از همه شون سوال میپرسه همشون ج تکراری میدن خیلی شک کردم بهش من حس میکنم یارو یه چیزی داره اخه من هزار بار خونوادم برام از این قران خونا اوردن قران با صدای بلند از صبح تا شب بالا سرم میخونن این درنیومد چطور بایه انگشت و فقط با گفتن به اذن الله  در عرض چن مین اینارو خارج هم که نه میفرسته دوزخ مگه میشه؟ 

👩‍💻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

الکی ببم 

منم میشناسمش ولی این الکیه 

فقط تنها کانال یوتیوب ترسناک ک فقط چیزای ترسناک میزاره نه این ک جن گیری کنه کانال کیوان ستوان و کانال وحشت انگیز سروش هست 

خیلی خوبه حتما ببین

2738
من نمیدونم چرا جن و چشم زخم و این جور چیزا فقط میرن سراغ ادمای بدبخت بیچاره و بی پول 

ببین گلم من نه بدبخت بودم نه بیچاره ولی متاسفانه درگیر ماورا شدم بدون اینکه خودم بخوام و دنبالش برم و کسی که اذن داشت برام پاک سازی کرد و تا میگه به اذن الله خارج شو موجود مجبوره خارج شه 

چجوری نمیزاره؟از کجا فهمیدی؟!

خب خاستگاریم خراب میشه بدون دلیل پسر و خانوادش با میل خودشون میان و منو میپسندن وقتی ج مثبت بهشون میدم میرن پشت سرشونو نگاه نمیکنن چن بار با قران خوندن از زبانم شروع کرد به حرف زدن میگه من جن عاشقم البته ماموریتش عاشق شدنه یکی اونو فرستاده چون میدونن اگه جن عاشق انسان بشه چطور زندگیشو نابود میکنه

👩‍💻
2706