2737
2739
عنوان

اگه ایدز داشته باشممممم😑😑😑😑

421 بازدید | 16 پست

پیرو تاپیک قبلیم خیلی تو فکر رفتم خیلی....یکی از فکرام اینه اگه خدای نکرده داشته باشم میدونی چیکار میکنم 

میرم از مردایی ک روحمو نابود کردن تقاص میگیرم قول میدم....دخدرای سایت ب شما هم کمک میکنم انتقام بگیرید🤣🤣

شاید بگید چ بی رحم ....اما اینم بگید ک چرا انگیزه ندارم برا زندگی....اگه ایدز داشته باشم ب حساب خیلیا میرسم🙂🙂🙂

بوتاکس؟؟

ایدز؟

شیب؟؟ بام؟؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نحوه انتقامت احتمالا باعث میشه زگیل تناسلی هم بگیری😂

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
اره  والا این دکتره منو ب شک انداختخ وگرن فکرمم اینورا نمیرفت

دکتر تعطیله واقعا

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
مطمئنم نمیکنین😁 چرا فکر میکنین ممکنه خدای ناکرده ایدز داشته باشین؟ تا رفتار پر خطر نداشته باشین، ...

خو این دکتر منو ب شک انداخت...مثلا تو دندون پزشکی ک زیاد رفتم ...عمل بینی....و خیلی بوده 

شمام اگه بدهکاری بسونکاری طلبکاری دارید بگید حسابش برسم🤣🤣🤣🤣

😅😅😅

نه خداروشکر،  ما حسابامونو صاف کردیم😅

اگه طلبکاری داشتیم یا گرفتیم، یا بخشیدیم

اگه بدهکاری هم داشتیم( که سعی کردم خیلی خیلی کم باشه) یا پس دادیم یا اگه تو توانمون نبوده، حلالیت گرفتیم🙌🤷

2706