2733
2734
سلام مامانا الان یکهفته میشه که من تعطیل بودم پسرم رو بردم مهد کودک (موسسه خلاقیت کودک) روزی دو تا سه ساعت اونجا بود خودم هم بودم بعد می یاوردمش .. ولی همش گریه می کنه امروز هم از 9 صبح گذاشتمش اومدم اداره تاالان تو مهد داشته گریه می کرده آروم نمیشه به نظرتون چی کار کنم.. منصرف بشم نبرم>؟؟؟
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب هر کاری سختی های خودش رو داره عزیزم من تا الان پیشه مامانم گذاشتم بردن و آوردن و کار بیرون و کار خونه خیلی سخته خیلی خیلی ولی من عادت کردم و برنامه هام همشون هماهنگه و از شرایطم هم راضیم دوست دارم این همه سر شلوغی رو ههههههه
2738
پیشه مامانم اگر بیدار بود و من می خواستم بیام یه کمی گریه می کرد ولی بعد دیگه ساکت می شد انگار نه انگار که من نیستم.. ولی الان از صبح داره گریه می کنه و بهانه گیری می کنه... با بچه ها هم بازی نکرده..
اگه از مهد کودک مطمئن هستی که مهد خوبیه فقط کافیه تحمل کنی تا اوکی بشه... من دخترمو از 2/5سالگی گذاشتم مهد..... اولش گریه می کرد الان طوری شده که اگه نره خودش غر میزنه که دلم برای دوستام تنگ شده
یا رب نظر تو برنگردد...
طبیعی هست.پسر منم یک هفته تو مهد کنارش نشستم بعد یه هفته خواستن جداش کنن گریه می کرد مامان نرو.تازه کجای کاری هروقت چندروز تعطیلی پشت سرهم باشه مثل همین تعطیلات عیدفطر بعدش تا به هفته بساط گریه برپاست
2706